Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru Cod produs: PIN-161336
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Plus
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Plus iPhone 15 Plus |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru
Personalizează-ți stilul
Setul de carcasă Dynamic Case împreună cu insignele Emoji este combinația ideală de stil, durabilitate și funcționalitate. Carcasa Pinit Dynamic Case nu este doar o soluție excelentă pentru a oferi o protecție excelentă împotriva căderilor, ci permite și exprimarea de sine prin posibilitatea de a crea carcasa visată cu peste 300 de insigne diferite. În combinație cu insignele Emoji incluse, poți crea un design unic în stil pop.
Protecție, durabilitate și stil
Setul include 6 insigne Emoji Pin diferite, care îți vor permite să îți exprimi starea de spirit și emoțiile, adăugând caracter stilului tău. Insignele pot fi ușor atașate la carcasa Pinit Dynamic Case, dar și la rucsac, geantă de călătorie sau carcasa pentru laptop Pinit. Adăugarea câtorva insigne la ținuta ta va atrage cu siguranță atenția celorlalți și te va ajuta să te evidențiezi din mulțime.
Funcționalitate și aspect unic
Carcasa și insignele sunt realizate din 50% plastic reciclat (Tritan Renew), ceea ce le face prietenoase cu mediul. Carcasa oferă de asemenea un strat antibacterian, care reduce acumularea bacteriilor, asigurând o protecție suplimentară pentru telefonul tău, iar realizarea dintr-un material moale la atingere oferă un confort mai bun și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, garantând o protecție completă pentru telefonul tău. Carcasa nu limitează funcția MagSafe a telefonului tău, ceea ce face ca încărcarea dispozitivului să fie în continuare simplă și convenabilă.
Exprimă-te
Acesta este produsul ideal pentru oricine, indiferent de vârstă sau stil. Emoțiile de pe insigne sunt universale și ușor de înțeles pentru toată lumea, astfel încât fiecare poate găsi ceva potrivit pentru sine. Cu produsul Pinit, ai garanția că aspectul telefonului tău va fi unic și special, asigurându-i în același timp o protecție și funcționalitate excelentă.
Date Tehnice |
|
Carcasă Pinit Dynamic |
|
| Tip | Hardcase |
| Protecție împotriva căderilor | Până la 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Color | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Plus / 15 Plus 6.7" |
Insigne Emoji Pin |
|
| Marcă | Pinit |
| Model | 1 "Emoji" |
| În set | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 1x Pin S (0.6") 2x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru







