Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 3 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru Cod produs: PIN-161337
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Plus
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Plus iPhone 15 Plus |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 3 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru

Personalizează-ți stilul
Setul de husă Dynamic Case împreună cu acele Emoji este combinația ideală de stil, rezistență și funcționalitate. Husa Pinit Dynamic Case nu este doar o soluție excelentă pentru a oferi o protecție perfectă împotriva căderilor, dar îți permite și să te exprimi datorită posibilității de a crea husa visurilor tale din peste 300 de ace diferite. În combinație cu acele Emoji incluse, poți crea propriul design unic în stil pop.

Protecție, rezistență și stil
Setul include 6 ace Emoji Pin diferite, care îți vor permite să îți exprimi starea de spirit și emoțiile, adăugând caracter stilului tău. Acele pot fi ușor atașate la husa Pinit Dynamic Case, dar și la rucsac, geanta de călătorie sau husa de laptop Pinit. Adăugarea câtorva ace la ținuta ta va atrage cu siguranță atenția celorlalți și îți va permite să te distingi din mulțime.
Funcționalitate și aspect unic
Husa și acele au fost fabricate din 50% plastic reciclat (Tritan Renew), ceea ce le face prietenoase cu mediul. Husa oferă, de asemenea, o acoperire antibacteriană care reduce acumularea de bacterii, oferind o protecție suplimentară telefonului tău, în timp ce fabricarea dintr-o acoperire moale la atingere asigură un confort sporit și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, garantând o protecție completă a telefonului tău. Husa nu limitează funcția MagSafe a telefonului tău, ceea ce face ca încărcarea dispozitivului să fie în continuare simplă și convenabilă.

Exprimă-te
Acesta este produsul ideal pentru oricine, indiferent de vârstă sau stil. Emoticoanele de pe ace sunt universale și ușor de înțeles pentru toată lumea, astfel încât fiecare își poate găsi ceva. Cu produsul Pinit ai certitudinea că aspectul telefonului tău va fi unic și excepțional, oferindu-i în același timp o protecție și funcționalitate excelente.

Date Tehnice | |
Pinit Dynamic Case | |
| Tip | Hardcase |
| Protecție la cădere | Până la 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Plus / 15 Plus 6.7" |
Ace Emoji Pin | |
| Marcă | Pinit |
| Model | 3 "Emoji" |
| Inclus în set | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 1x Pin S (0.6") 2x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Emoji Pin Model 3 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru







