Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Flower/Butterfly Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru Cod produs: PIN-161344
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Plus
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Plus iPhone 15 Plus |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Flower/Butterfly Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru

Exprimă-ți stilul
Exprimă-ți individualitatea și adaugă un accent unic telefonului tău cu husa Pinit Dynamic în set cu ace de tip Floare/Fluture. Acest set oferă o modalitate extraordinară de a-ți personaliza husa, permițându-ți să adaugi un motiv floral telefonului tău. Setul include 6 ace pe care le poți atașa cu ușurință la husă pentru a crea un frumos model floral.

Personalizează-ți husa
Acele Floare/Fluture îți oferă libertatea de a-ți crea propriul stil unic. Le poți atașa nu doar la husa telefonului, ci și la rucsac, la geanta de călătorie sau la husa de laptop Pinit. Este o modalitate excelentă de a atrage atenția și de a te diferenția de ceilalți. Setul include flori și fluturi în nuanțe delicate de roz, care se potrivesc cu diferite stiluri și gusturi. Lasă-ți creativitatea să se exprime și înflorește în stilul tău.
Protecție și stil
Achiziționează husa unică Pinit Dynamic, care combină protecția, durabilitatea și stilul. Această husă va oferi o protecție excelentă împotriva căderilor, fiind în același timp ecologică, fabricată împreună cu acele din 50% plastic reciclat (Tritan Renew). Stratul antibacterian elimină acumularea de bacterii, iar atingerea moale asigură confort și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, oferind protecție completă telefonului tău.

Funcțional și unic
Nu doar stilul, ci și funcționalitatea este importantă. Husa Pinit Dynamic nu restricționează funcțiile MagSafe ale telefonului tău, permițând o încărcare ușoară și convenabilă. În plus, setul Husă Pinit Dynamic + Pin Floare/Fluture îți permite să creezi propria poveste pe husă cu ajutorul acelor. Mixează modele și motive pentru a crea un aspect unic, care te va scoate în evidență din mulțime. Datorită produselor Pinit, telefonul tău nu va fi doar protejat, ci va reflecta și stilul tău unic.

Date Tehnice | |
Husă Pinit Dynamic | |
| Tip | Hardcase |
| Protecție la cădere | Până la 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Plus / 15 Plus 6.7" |
Ace Floare/Fluture | |
| Brand | Pinit |
| Model | 1 "Floare/Fluture" |
| Inclus în set | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 1x Pin S (0.6") 2x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Flower/Butterfly Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru







