Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Sports Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru Cod produs: PIN-161348
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Plus
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Plus iPhone 15 Plus |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Sports Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru
Exprimă-ți stilul sportiv
Exprimă-ți stilul sportiv și adaugă o notă dinamică telefonului tău cu Setul de Huse Pinit Dynamic + Sports Pin. Acest set oferă o modalitate excelentă de a-ți personaliza husa, permițându-ți să adaugi o temă sportivă telefonului tău. Vei găsi o varietate de teme și elemente sportive care îți vor permite să-ți exprimi pasiunea. Setul include 6 insigne pe care le poți atașa cu ușurință la husa ta, creând un minunat model sportiv.
Adaugă o notă sportivă
Insignele Sports Pin îți oferă posibilitatea de a-ți crea propriul stil unic. Nu doar pentru husa telefonului, ci și pentru rucsac, geanta de voiaj sau husa de laptop Pinit. Adăugarea câtorva insigne la ținuta ta va atrage cu siguranță atenția celorlalți și îți va permite să te distingi din mulțime. Este o modalitate excelentă de a-ți exprima pasiunea pentru sport și activitate fizică.
Protecție și stil
Achiziționează husa unică Pinit Dynamic, care combină protecția, durabilitatea și funcționalitatea. Această husă oferă o protecție excelentă împotriva căderilor și este, în același timp, ecologică, fabricată împreună cu insigne din 50% plastic reciclat (Tritan Renew). Stratul antibacterian reduce acumularea bacteriilor, iar finisajul moale la atingere asigură confort și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, asigurând o protecție completă a telefonului tău.
Funcțional și unic
Funcționalitatea husei este la fel de importantă ca și aspectul său. Husa Pinit Dynamic nu limitează funcțiile MagSafe ale telefonului tău, permițând o încărcare ușoară și convenabilă. Datorită insignelor din setul Huse Pinit Dynamic + Sports Pin, poți crea propriile povești pe husă, amestecând modele și teme pentru a-ți exprima pasiunea sportivă. Cu produsele Pinit, ai certitudinea că aspectul telefonului tău va fi inimitabil și unic, subliniind stilul tău sportiv.
Date Tehnice |
|
Carcasă dinamică Pinit |
|
| Tip | Hardcase |
| Protecție la cădere | Până la 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Plus / 15 Plus 6.7" |
Insigne Sports Pin |
|
| Brand | Pinit |
| Model | 1 "Sport" |
| Inclus | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 2x Pin S (0.6") 1x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Sports Pin Model 1 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru







