Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Carcasa Pinit Dynamic si Set Tattoo Pin Model 2 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru Cod produs: PIN-161359
Vezi toate produsele din categoria iPhone 14 Plus
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Compatibilitate |
iPhone 14 Plus iPhone 15 Plus |
| Culori disponibile | Negru |
| Material |
Policarbonat TPU |
| Protectie | Zgarieturi, socuri, picaturi de apa, praf |
| Tip produs | Carcasa |
Carcasa Pinit Dynamic si Set Tattoo Pin Model 2 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru

Exprimă-ți stilul
Exprimă-ți stilul și adaugă o notă originală telefonului tău cu Setul Husă Pinit Dynamic + Tattoo Pin. Acest set oferă o modalitate unică de a-ți personaliza husa, permițându-ți să adaugi motive care amintesc de tatuaje. Cu o varietate de modele, poți crea o husă Pinit unică și îți poți exprima creativitatea. Setul include 6 insigne, care pot fi atașate cu ușurință la husa ta, adăugând o nouă dimensiune stilului tău.

Personalizează-ți husa
Insignele Tattoo Pin îți permit să-ți creezi propriul stil unic. Le poți atașa nu doar la husa telefonului, ci și la rucsac, geanta de călătorie sau husa de laptop Pinit. Adăugarea câtorva insigne la ținuta ta va atrage cu siguranță atenția celorlalți și îți va permite să te distingi din mulțime. Este o modalitate excelentă de a-ți exprima pasiunea pentru tatuaje și modele originale.
Protecție și stil
Echipează-te cu husa unică Pinit Dynamic, care combină protecția, durabilitatea și individualitatea. Această husă oferă o protecție excelentă împotriva căzăturilor și, în același timp, este ecologică, fiind fabricată împreună cu insigne din 50% plastic reciclat (Tritan Renew). Stratul antibacterian reduce acumularea bacteriilor, iar finisajul moale la atingere asigură confort și rezistență la zgârieturi. Marginile ridicate protejează camera și ecranul, asigurând o protecție completă a telefonului tău.

Funcțional și unic
Funcționalitatea husei este la fel de importantă ca și aspectul său. Husa Pinit Dynamic nu limitează funcțiile MagSafe ale telefonului tău, permițând o încărcare ușoară și convenabilă. Datorită insignelor din setul Husă Pinit Dynamic + Tattoo Pin, poți crea propriile povești pe husă, amestecă modele și motive pentru a-ți exprima individualitatea. Cu produsele Pinit, ai siguranța că aspectul telefonului tău va fi inimitabil și unic, subliniindu-ți stilul.

Date Tehnice | |
Husă Pinit Dynamic | |
| Tip | Hardcase |
| Protecție la cădere | Până la 10 picioare (~3 m) |
| Material | TPU, PC |
| Culoare | Negru |
| Compatibilitate | iPhone 14 Plus / 15 Plus 6.7" |
Insigne Tattoo Pin | |
| Marcă | Pinit |
| Model | 2 "Tattoo" |
| Inclus în set | 1x Pin L (1.2 - 2") 2x Pin M (1") 1x Pin S (0.6") 2x Pin XS (0.3") |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Carcasa Pinit Dynamic si Set Tattoo Pin Model 2 compatibile cu iPhone 14 Plus / 15 Plus, Negru







