Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ecran de proiecție BlitzWolf BW-VS3, 100 inch, Format 16:9, Unghi vizualizare 160 de grade, Gri Cod produs: BLI-148213
Vezi toate produsele din categoria Ecrane proiectie
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gri |
| Diagonala | 100 inch |
| Format | 16:9 |
| Functii | 4K Ready |
| Inaltime | 1245 mm |
| Latime | 2214 mm |
| Reflectivitate | 0 |
| Tip ecran | Fix |
| Tip montare | Perete |
| Tip produs | Ecran proiectie |
| Tip proiectie | Fata |
| Unghi vizibilitate | 160 ° |
Ecran de proiecție BlitzWolf BW-VS3, 100 inch, Format 16:9, Unghi vizualizare 160 de grade, Gri
Ecranul de proiecție BlitzWolf BW-VS3 100" este o soluție care vă va duce experiența vizuală la un nivel complet nou. Proiectat pentru pasionații de filme acasă și profesioniștii care au nevoie de un instrument de prezentare fiabil, BW-VS3 oferă o suprafață de proiecție uriașă de 100" și suport pentru rezoluția 4K Ultra HD. Acest lucru vă permite să vă bucurați de o imagine clară, cu culori vii și realiste, indiferent de condițiile de iluminare. Structura optică specială și acoperirea anti-reflexivă garantează imagini clare chiar și în încăperi luminoase, iar instalarea ușoară face ca ecranul să fie gata de utilizare în doar câteva minute. În plus, rama ultra îngustă și designul elegant al BW-VS3 îl fac să se integreze perfect în orice interior, oferind în același timp o experiență vizuală unică.
Instalare ușoară pentru toată lumea
BlitzWolf BW-VS3 este proiectat ținând cont de simplitatea instalării. Indiferent de experiența dvs. tehnică, instalarea acestui ecran este rapidă și ușoară, astfel încât vă puteți bucura de filmul sau prezentarea preferată aproape imediat.
Ecran impresionant
Cu o suprafață mare de proiecție de 100 inch, BW-VS3 oferă o experiență vizuală uimitoare. Rezoluția 4K Ultra HD oferă o imagine clară, care vă atrage în acțiune ca și cum ați fi parte din fiecare scenă.
Luminozitate ridicată și rezistență la strălucire
Ecranul are o luminozitate ridicată, care garantează imagini clare și vii chiar și în încăperi luminoase. În plus, un strat special antireflex reduce strălucirea, oferind o calitate excelentă a imaginii atât în timpul zilei, cât și noaptea.
Culori realiste și unghi larg de vizualizare
Tehnologia de restaurare a culorilor reale a modelului BW-VS3 permite vizualizarea imaginilor în culorile lor naturale, făcând ca orice scenă să pară incredibil de realistă. Unghiul larg de vizualizare de 160° vă permite să vă bucurați de o calitate excelentă a imaginii de oriunde din cameră. De asemenea, ecranul oferă luminozitate, contrast și fidelitate a culorilor mult mai bune în comparație cu ecranele de proiecție tradiționale. Acest lucru înseamnă că vă puteți bucura de o calitate excepțională a imaginii în home theater-ul dvs., obținând o experiență vizuală imersivă care era disponibilă anterior doar în medii profesionale.
Luneta îngustă pentru o experiență mai bună
Luneta ultra îngustă a ecranului BlitzWolf BW-VS3 face imaginea mai imersivă, adăugând în același timp un aspect modern interiorului dvs. Acest lucru face ca ecranul să se integreze perfect în orice stil decorativ.
Structură optică specială
Structura optică unică a ecranului BW-VS3 reduce 93% din lumina ambientală, asigurând o imagine clară și precisă indiferent de condițiile de iluminare. Cu un strat TPU prismatic și un strat PET transparent, ecranul absoarbe eficient lumina, minimizând interferențele vizuale.
Inclus
- Ecran de proiecție
- cadru interior orizontal x 4
- cadru interior vertical x 2
- conectori de colț x 4
- cheie Allen x 1
- șuruburi M5*7 x 8
- Șurubelniță Phillips x 1
- șuruburi ST4*8 x 24
- distanțiere (cu cârlige) x 2
- mănuși anti-murdărie x 2
- benzi scurte din fibră de sticlă (10-A) x 4
- benzi lungi din fibră de sticlă (10-B) x 2
- arcuri de tensiune
- cârlige x 2
- rame exterioare orizontale (13-A; 13-B) x 4
- rame exterioare verticale (13-C) x 2
- protecții pentru colțuri x 4
- benzi adezive x 4
- șablon pentru găurirea pereților x 2
- suporturi de perete x 4
- ancore de perete cu șuruburi x 8
- riglă pentru determinarea nivelurilor
| Producător | BlitzWolf |
|---|---|
| Model | BW-VS3 |
| Unghi de vizualizare | 160° |
| Rezistență la expunere ambientală | 92% |
| Dimensiunea proiecției | 2214 x 1245 mm / 87.2 x 49.0 inch |
| Raportul de proiecție | 16:9 |
| Dimensiunea ecranului | 2234 x 1265 mm / 88.0 x 49.8 inch |
| Greutatea ecranului | 11,1 kg |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ecran de proiecție BlitzWolf BW-VS3, 100 inch, Format 16:9, Unghi vizualizare 160 de grade, Gri








