Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
GamePad Controller ipega PG-9021S pentru Android/iOS/Windows/Nintendo Switch si PS3, Bluetooth 5.0, 300 mAh, Micro USB, Negru Cod produs: IPE-141031
Vezi toate produsele din categoria Gamepad / Controller
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire | Micro USB |
| Tehnologie | Bluetooth |
| Tip baterie | Baterie reincarcabila 300mAh |
| Tip produs | Controller |
GamePad Controller ipega PG-9021S pentru Android/iOS/Windows/Nintendo Switch si PS3, Bluetooth 5.0, 300 mAh, Micro USB, Negru
iPega PG-9021S
Controlerul permite menținerea conectivității Bluetooth la distanțe de până la 8 metri, iar transmisia de date în sine este rapidă și eficientă. Utilizarea controlerului nu necesită instalarea unor drivere, doar asociați dispozitivul cu controlerul prin Bluetooth. Gamepad-ul este echipat cu butoane multimedia care vă permit să controlați volumul, să schimbați melodiile, precum și să redați și să puneți muzica pe pauză. Dispozitivul poate funcționa de asemenea cu PC, smart TV etc.
Compatibilitate largă
Controlerul este compatibil cu o gamă largă de jocuri (modulator HID necesar), inclusiv: PUBG, MC4, Wild blood, Dungeon Hunter, Zombie, simulator FC, simulator GBA, simulator de stradă, simulator SFC, simulator N64, Shadowgun, FC.
* Cu actualizarea jocurilor selectate, există posibilitatea unor probleme de compatibilitate cu gamepad-ul.
Baterie reîncărcabilă
Bateria încorporată de 300 mAh permite o funcționare de 10 ore. Pentru a economisi energie, controlerul intră în modul de așteptare atunci când conexiunea este pierdută.
Inclus
- Controler
- Cablul Micro USB
- Manual de utilizare
| Producător | iPega |
|---|---|
| Model | PG-9021S |
| Culoare | Negru |
| Conexiune | Wired / Bluetooth |
| Versiune | Bluetooth 5.0 |
| Interval de extensie al mânerului | 8.8 cm |
| Capacitate baterie | 300mA |
| Curent de funcționare | 15mA |
| Tensiune de funcționare | DC 3.7V |
| Tensiune de intrare | DC 5V |
| Curent de intrare | 500mA |
| Timp de funcționare la o singură încărcare | aprox. 10h |
| Timp de încărcare | aprox. 3h |
| Interval Bluetooth | 8 m |
| Port de încărcare | Micro-USB |
| Numărul de butoane programabile | niciunul |
| Touchpad | Nu |
| Vibrație | Nu |
| Difuzor încorporat | Nu |
| Intrare audio jack de 3.5mm | Nu |
| Compatibilitate | Android 6.0V și mai sus, IOS 11.0-13.3.1V, Smart TV, Win7/8/10/ (wired), Nintendo Switch (wired), PS3 (wired) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
GamePad Controller ipega PG-9021S pentru Android/iOS/Windows/Nintendo Switch si PS3, Bluetooth 5.0, 300 mAh, Micro USB, Negru







