Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Geanta protectie si transport drona Sunnylife pentru DJI RC PRO 2, Gri Cod produs: SUN-155946
Vezi toate produsele din categoria Accesorii drone
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Compatibilitate |
DJI RC PRO 2 |
| Culori disponibile | Gri |
| Functii |
Protectie Portabil Rezistenta la socuri |
| Material | Textil |
| Tip | Componente externe |
| Tip produs | Cutie transport |
Geanta protectie si transport drona Sunnylife pentru DJI RC PRO 2, Gri
Această husă compactă și elegantă este concepută pentru a vă păstra controlerul DJI RC PRO 2 în siguranță, cu un design adaptat formei care protejează ecranul și componentele delicate ale dispozitivului împotriva zgârieturilor și șocurilor. Indiferent dacă vă transportați echipamentul într-un rucsac sau îl țineți în mână, husa va asigura siguranța acestuia în orice situație.
Căptușeală moale
Interiorul genții este căptușit cu un material pufos de tip flanel, care previne zgârieturile și absoarbe eficient șocurile minore. Conturul precis al interiorului asigură faptul că controlerul nu se mișcă în timpul transportului - totul este la locul său și bine protejat.
Practică și pregătită pentru drum
Geanta RC PRO 2 are o dimensiune la îndemână și o greutate redusă, ceea ce o face perfectă pentru călătorii. Vine cu un carabinier de înaltă calitate care vă permite să agățați geanta de rucsac - o modalitate simplă de a vă păstra mâinile libere și, în același timp, controlerul mereu la îndemână. Întregul set arată elegant și modern, ceea ce subliniază și mai mult natura profesională a echipamentului.
Inclus în pachet
- Geantă RC PRO 2 × 1
- Carabină × 1
| Producător | Sunnylife |
|---|---|
| Model | B06 |
| Material | Fabrică + flanel |
| Greutate netă | 268 g |
| Greutate brută | 328 g |
| Dimensiunile produsului | 21 × 17 × 7,5 cm |
| Dimensiuni pachet | 21,2 × 17 × 7,7 cm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Geanta protectie si transport drona Sunnylife pentru DJI RC PRO 2, Gri







