Acumulator Flytec pentru barci de momeala V030, Li-ion, 222 Wh, 25A, 20000mAh, Albastru Cod produs: FLY-168608
Vezi toate produsele din categoria Accesorii pentru nadire
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Flytec |
| Capacitate | 20000 mAh |
| Compatibilitate |
V030 V080 |
| Culori disponibile | Albastru |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Greutate | - g |
| Material | - |
| Raza actiune | - |
| Sport | Pescuit |
| Tip produs | Baterie |
Acumulator Flytec pentru barci de momeala V030, Li-ion, 222 Wh, 25A, 20000mAh, Albastru
Acumulatorul Flytec V030 20000mAh este o sursă puternică de energie pentru barca de pescuit V030 Fishing Bait Boat. Acesta oferă o tensiune de 12 volți și o capacitate de 20000mAh, oferind două până la patru ore de funcționare continuă. Fabricat cu tehnologie litiu-ion, garantează tensiune stabilă, durată lungă de viață și protecție împotriva supraîncărcării, scurtcircuitului și supradescărcării. Carcasa solidă și robustă și conectorii practici XT60, DC și de echilibrare permit conectarea rapidă, sigură și convenabilă la sistemul de alimentare.
Inclus
- baterie
- cabluri cu XT60 și conector DC
- conector de echilibrare
| Producător | Flytec |
|---|---|
| Model | V030 |
| Tip | Li-ion |
| Tensiune | 11,1 V (12 V) |
| Capacitate | 20000 mAh |
| Energie | 222 Wh |
| Curent de descărcare | 25 A |
| Timp de funcționare | 2-4 h |
| Interfețe | XT60, DC, balancer |
| Standard | GB/T18287-2013 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Flytec pentru barci de momeala V030, Li-ion, 222 Wh, 25A, 20000mAh, Albastru







