Adaptor audio tip placa de sunet externa USB la 1x Jack 3.5 mama Vention Gome, control al volumului, 1m, Negru Cod produs: VEN-145463
Vezi toate produsele din categoria Adaptoare / Convertoare
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Jack 3.5 mama USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | Jack 3.5mm female |
| Tip produs |
Adaptor audio Adaptor telefon |
Adaptor audio tip placa de sunet externa USB la 1x Jack 3.5 mama Vention Gome, control al volumului, 1m, Negru
Placă de sunet externă USB cu un singur port Vention Gome 1m (negru)
Placa de sunet externă USB-A cu un singur port Vention Gome vă permite să restabiliți rapid funcția audio a computerului sau a consolei. Accesoriul se conectează direct la un port USB și acceptă căști și microfoane cu o mufă TRRS de 3,5 mm (CTIA/OMTP). Este compatibil cu căștile Apple și Android, rezolvând problemele cu lipsa sunetului sau cu microfoanele nefuncționale. Datorită funcției sale plug and play, nu este necesară instalarea niciunui driver.
Calitate mai bună a apelurilor
Cipul DSP încorporat este responsabil pentru reducerea activă a zgomotului, îmbunătățind calitatea apelurilor vocale și a comunicării în jocuri. Suportul pentru o rată ridicată de eșantionare de 96 kHz la 24 de biți permite reproducerea precisă a sunetului atât în muzică, cât și în jocuri. Suportul pentru două canale (2.1 stereo) asigură un sunet clar și curat pentru ascultare și conversații.
Compatibilitate și confort
Cardul funcționează cu computere, laptopuri, console PS5/PS4, Nintendo Switch și alte dispozitive cu un port USB. Funcționează cu Windows, macOS și Linux. Cablul integrat de 1 metru crește confortul de utilizare, iar carcasa din aluminiu protejează împotriva deteriorărilor mecanice. Accesoriul suportă, de asemenea, funcții de control de la distanță pe cablu, cum ar fi controlul volumului și pauza muzicală.
| Producător | Vention |
|---|---|
| Model | CVEBF |
| Culoare | Negru |
| Conectori | USB-A masculin / 3,5 mm feminin |
| Conductor | Cupru placat cu staniu |
| Ecranare | Folie de aluminiu |
| Izolație exterioară | Panglică de bumbac + panglică |
| Carcasă | Aliaj de aluminiu |
| Frecvența de eșantionare | 96 kHz / 24 biți |
| Canale acceptate | 2.1 stereo |
| Lungimea cablului | 1 m |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Adaptor audio tip placa de sunet externa USB la 1x Jack 3.5 mama Vention Gome, control al volumului, 1m, Negru







