Aspirator wireless USAMS US-ZB234, 6000Pa, 65W, USB-C, Accesorii incluse, Alb Cod produs: USA-161522
Vezi toate produsele din categoria Aspiratoare auto
| Specificatii Tehnice | |
| Alimentare | Acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | ABS |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip produs | Aspirator de mana |
Aspirator wireless USAMS US-ZB234, 6000Pa, 65W, USB-C, Accesorii incluse, Alb
Aspiratorul fără fir, portabil, reîncărcabil USAMS US-ZB234 permite curățarea rapidă, simplă și temeinică a mașinii, casei și nu numai.
Sistemul ciclon asigură o curățare eficientă a diverselor suprafețe, inclusiv tapițeria și covoarele mașinii. Echipat cu un filtru conic, garantează o filtrare eficientă a aerului și o reducere a particulelor de praf.
Accesoriile incluse facilitează curățarea cuprinzătoare a mașinii, chiar și în zonele greu accesibile.
- Suțiune puternică, curățare eficientă
- Dimensiune mini, compactă, convenabil de depozitat
- Filtrele pot fi ușor curățate sub apă curentă, uscate și reinserate
Specificații tehnice
| Material | ABS |
| Intrare de încărcare | 5V 1.5A |
| Putere | 65W |
| Baterie | 7800 mAh / 3.7 V (28.86 Wh) |
| Timp de încărcare | Circa 4.5 ore |
| Timp de funcționare (Suțiune mare) | 30 min (max) |
| Timp de funcționare (Suțiune mică) | 45 min (max) |
| Greutate | Circa 470g |
| Dimensiune | 253 x 57 x 66 mm |
| Presiune de suțiune (Putere mare) | 6000 Pa |
| Presiune de suțiune (Putere mică) | 3000 Pa |
| Capacitate recipient praf | 100ml |
| Culoare | Alb |
| Pachetul include |
1x Aspirator fără fir 1x Duza pentru fisuri 1x Cap de perie 1x Cablu de încărcare USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Aspirator wireless USAMS US-ZB234, 6000Pa, 65W, USB-C, Accesorii incluse, Alb







