Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie externa cu incarcator retea Mobile Origin Travel Charger, 10000 mAh, USB/USB-C, Cablu USB-C si Lightning integrate, Negru Cod produs: 179076
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate baterie | 10000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Lightning USB USB-C |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Greutate | 300 g |
| Inaltime | 8 cm |
| Latime | 3.5 cm |
| Lungime | 8 cm |
| Material | Policarbonat |
| Tip produs | Baterie externa |
DESCRIERE
Baterie externa cu incarcator retea Mobile Origin Travel Charger, 10000 mAh, USB/USB-C, Cablu USB-C si Lightning integrate, Negru
Caracteristici:
- Dispozitiv de incarcare universal cu capacitate mare pentru calatorii
- Incarcare rapida pentru smartphone-uri, tablete si laptop-uri cu conectori Lightning si USB-C
- Baterie puternica si fiabila de 10000 mAh
- Design compact si usor
- Suporta incarcare rapida PD de pana la 20W
- Material: plastic ABS, policarbonat ignifug
- Capacitate: 10000mAh @3.7V 37Wh
- Input: 100-240V~50/60Hz 0.3A(Max)
- AC Input: DC 5V -12V PD 18W Max
- USB-C Input: DC 5V-12V PD 20W Max
- USB-C Output: DC 5V | 4.5A, 9V | 2A, 12V | 1.5A 22.5W Max DC 5V/3A Max
- USB Input: DC 5V/2.4A Max
- Lightning Output: 10W Max
- Wireless Output: 5V/2A Max
- Dimensiuni: 86 x 86 x 35 mm
- Pachetul contine 3 adaptoare universale: EU, AU, UK
VIDEO
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa cu incarcator retea Mobile Origin Travel Charger, 10000 mAh, USB/USB-C, Cablu USB-C si Lightning integrate, Negru







