Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie suplimentara pentru EcoFlow DELTA 2, 1024Wh, Negru Cod produs: ECO-151236
Vezi toate produsele din categoria Statii de incarcare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 0 g |
| Inaltime | 0 cm |
| Latime | 0 cm |
| Lungime | 0 cm |
| Putere | 0 W |
| Sport | Camping |
| Tip produs | Acumulator |
Baterie suplimentara pentru EcoFlow DELTA 2, 1024Wh, Negru
Baterie suplimentară pentru stația de energie EcoFlow DELTA 2
Cu o baterie suplimentară, stația de energie EcoFlow DELTA 2 va atinge o capacitate totală de 2048 Wh. Produsul permite încărcarea prin panouri solare, port AC sau Generatorul Inteligent EcoFlow. De asemenea, oferă un compartiment de depozitare pentru a acomoda alte accesorii. Mizează pe fiabilitatea pe care o vei folosi pentru confortul tău!

Specificație:
| Producător | EcoFlow |
|---|---|
| Model | Baterie DELTA 2 |
| Capacitate | 1024 Wh |
| Scop | Stația de energie EcoFlow DELTA 2 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie suplimentara pentru EcoFlow DELTA 2, 1024Wh, Negru








