Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Baterie suplimentara pentru EcoFlow DELTA Pro, 3600Wh, Negru Cod produs: ECO-151232
Vezi toate produsele din categoria Statii de incarcare portabile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Greutate | 39 kg |
| Inaltime | 63 cm |
| Latime | 28.5 cm |
| Lungime | 41 cm |
| Putere | 0 W |
| Sport | Camping |
| Tip produs | Acumulator |
Baterie suplimentara pentru EcoFlow DELTA Pro, 3600Wh, Negru
Profitați de întregul potențial al centralei dvs. portabile. Cu această baterie puteți dubla sau tripla capacitatea Delta Pro la 7,2 kWh sau 10,8 kWh. Afișajul LCD vă va oferi cele mai importante informații privind funcționarea aparatului dvs. În plus, puteți utiliza aplicația EcoFlow pentru a controla funcționarea aparatului de oriunde. În plus, mai multe opțiuni de încărcare vă sporesc libertatea de utilizare.
Fiți pregătit pentru situații de urgență
Urgențele, de obicei, nu pot fi prezise. Cu toate acestea, cu bateria Delta Pro, puteți fi pregătit. EcoFlow este deosebit de potrivit pentru utilizarea în timpul întreruperilor prelungite de curent. Astfel, nu trebuie să vă întrerupeți munca sau să pierdeți timpul petrecut cu familia.
Afișaj LCD
Bateria este dotată cu un ecran LCD care vă oferă cele mai importante informații despre funcționarea dispozitivului. Îl puteți utiliza pentru a afla timpul de funcționare sau de încărcare rămas sau nivelul actual al bateriei. În plus, pentru o funcționare și mai comodă, puteți verifica nivelul bateriei prin intermediul aplicației EcoFlow.
Încărcare convenabilă
Încărcarea bateriei este extrem de ușoară. Este suficient să o conectați la stația de alimentare DELTA Pro. Puteți reînnoi energia dispozitivelor dvs. folosind o priză de curent alternativ, un încărcător auto, panouri solare (nu sunt incluse), generatorul inteligent EcoFlow sau la o stație de încărcare a vehiculelor electrice. În plus, în curând va fi posibilă și încărcarea cu ajutorul energiei eoliene.
Mai multe opțiuni
Dacă alte opțiuni de încărcare nu sunt disponibile în prezent, puteți utiliza generatorul inteligent EcoFlow, care poate fi achiziționat separat. Cu o putere de 1800 de wați de curent continuu, vă puteți încărca Delta Pro sau bateria în cel mai scurt timp. Pur și simplu conectați generatorul la dispozitivul ales de dvs. Vă rugăm să rețineți: bateria și stația de alimentare DELTA Pro nu trebuie să fie conectate împreună pentru încărcare.
Inclus
- baterie pentru DELTA Pro
- cablu de încărcare
- capac mâner x2
- manual de instrucțiuni
| Producător | EcoFlow |
|---|---|
| Nume | Baterie suplimentară EcoFlow DELTA Pro Smart |
| Culoare | negru |
| Material | aliaj de aluminiu, plastic |
| Capacitate | 3600 Wh (48V, 75Ah) |
| Temperatura de funcționare |
încărcare: 0 - 45ºC Descărcare: - 20 ºC - 60ºC |
| Durata de viață a bateriei | 6.500 de cicluri până la 50% din capacitate, 3.500 de cicluri până la 80% din capacitate |
| Dimensiuni | 63,5 x 28,5 x 41,6 cm |
| Greutate | 39 kg |
| Certificări | UL, CE, FCC, RoHS, Telec. |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie suplimentara pentru EcoFlow DELTA Pro, 3600Wh, Negru








