Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE, 577 mAh, Bluetooth 5.0, IP68, Negru Cod produs: MOB-145860
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata |
Escaladă, alergare, ciclism, yoga Monitorizează somnul, ritmul cardiac 24/7 și nivelul de stres |
| Autonomie | 1000 h |
| Brand compatibil |
Mobvoi |
| Caracteristici | Accelerometru, senzor giroscopic, senzor de ritm cardiac HD PPG, senzor SpO2, senzor off-body cu latență scăzută, barometru |
| Compatibilitate |
Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.4 inch |
| Dimensiuni | 47 x 48 x 12.3 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 41 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE, 577 mAh, Bluetooth 5.0, IP68, Negru
Ceas inteligent Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE
TicWatch Pro 3 Ultra LTE este asistentul tău personal. Acesta îndeplinește standardul de robustețe MIL-STD-810G, astfel încât vă poate însoți aproape oriunde. De asemenea, este echipat cu GPS și barometru pentru a răspunde nevoilor utilizatorilor exigenți. Ecranul Gorilla Glass rezistă amprentelor și oferă acces ușor la informațiile esențiale. Bateria de lungă durată permite ceasului să funcționeze până la 45 de zile, ceea ce îl face ideal pentru o varietate de expediții. Are o serie de funcții pentru a vă urmări sănătatea și îl puteți folosi pentru a plăti cumpărăturile, a citi știrile sau a asculta muzică pe Spotify offline. Aflați ce mai are de oferit!
Acces convenabil la informații
Ceasul inteligent Mobvoi este echipat cu un ecran dublu 2.0 AMOLED Retina cu o diagonală de 1,4" și o rezoluție de 454 x 454, astfel încât toate informațiile cele mai importante să fie la îndemâna ta. În plus, ecranul se distinge prin consumul redus de energie. De asemenea, este posibil să reglați luminozitatea.
GPS încorporat
Alegeți cel mai bun traseu pentru dvs. Ceasul inteligent Mobvoi are acces la toate cele 5 sisteme de sateliți: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS și Beidou, pentru a vă ajuta să vă planificați cea mai bună călătorie, să vă urmăriți traseul și să ajungeți la destinație oriunde în lume.
Baterie de lungă durată
Ceasul inteligent Mobvoi este echipat cu o baterie de 577 mAh, ceea ce se traduce prin aproximativ 45 de zile de funcționare cu o singură încărcare în modul ESSENTIAL și 72 de ore dacă activați modul SMART. Acum vă puteți antrena fără să vă faceți griji că bateria dispozitivului se descarcă brusc.
Orange eSIM
Un alt avantaj al smartwatch-ului este compatibilitatea sa cu Orange eSIM. Conectează-ți smartwatch-ul la contul tău Orange pentru a avea acces la aplicații, streaming de muzică, date de apel și notificări. Acum poți efectua și primi apeluri folosind direct ceasul.
Performanță puternică
TicWatch Pro 3 Ultra LTE se mândrește cu performanțe extrem de eficiente și memorie suficientă. Acesta are încorporat un cip Qualcomm Snapdragon 4100 și un procesor Mobvoi, care asigură o performanță rapidă și fiabilă. În plus, memoria dispozitivului este de 1 GB RAM și 8 GB ROM.
Aveți grijă de sănătatea dvs.
Ceasul inteligent Mobvoi este echipat cu o serie de funcții utile pentru a vă menține pe calea cea bună. TicWatch Pro 3 Ultra LTE măsoară saturația sângelui 24/7, monitorizează somnul, ritmul cardiac 24/7 și nivelul de stres. De asemenea, are exerciții de respirație pentru a vă ajuta să vă relaxați. În plus, măsoară zgomotul de la 30 dB la 120 dB și vă avertizează dacă acesta este prea ridicat, protejându-vă auzul și sistemul nervos.
Pentru pasionații de sport
Dacă vă place timpul liber activ, smartwatch-ul Mobvoi vă va atrage cu siguranță. Cățărare, alergare, ciclism, yoga - acestea și alte discipline pot fi găsite pe TicWatch Pro 3 Ultra LTE. În plus, noi discipline sunt adăugate constant, tot ce trebuie să faceți este să actualizați aplicațiile TicExercise și TicHealth la cea mai recentă versiune. În plus, cu TicHealth, acesta vă va oferi informații cheie despre condiția dvs. fizică și progresul dvs., astfel încât să puteți crește eficiența antrenamentelor și să vă atingeți obiectivele mai repede. De asemenea, are un barometru care vă va oferi informații despre altitudine prin măsurarea presiunii aerului.
Ușor și confortabil
Designul TicWatch Pro 3 Ultra LTE este cu 29% mai ușor decât modelele anterioare, iar capacitatea bateriei a fost mărită cu 40%. În plus, designul ergonomic al ceasului inteligent asigură un confort de lungă durată. Brățara este fabricată din silicon prietenos cu pielea, iar partea exterioară este finisată în piele. Brățara se distinge prin rezistența sa la temperaturi extreme, substanțe chimice, lichide uleioase și oxidare.
Pentru aproape orice condiții meteorologice
Ceasul inteligent Mobvoi a fost pregătit pentru diverse condiții meteorologice. Supus mai multor teste, acesta este rezistent la elemente, inclusiv temperaturi scăzute și ridicate, umiditate, lumina soarelui, șocuri, presiune scăzută, praf și nisip. De asemenea, îl puteți duce cu succes la piscină, protejat de rezistența la apă IP68.
Wear OS de la Google
Ceasul inteligent Mobvoi va fi asistentul tău zilnic. Acesta vă permite să efectuați plăți utilizând Google Pay. De asemenea, puteți utiliza Google Assistant, hărți pentru a obține informații despre trafic, etc. Există și opțiunea de a asculta muzică offline pe Spotify.
Personalizați-i aspectul
Personalizați aspectul ceasului inteligent Mobvoi în funcție de nevoile dvs. Dispozitivul oferă o gamă largă de culori pe care le puteți seta pe ecranul ceasului inteligent. Alegeți 1 din cele 18 culori disponibile și oferiți TicWatch Pro 3 Ultra LTE o notă unică.
Inclusiv
- smartwatch
- cablu de încărcare
- manual de utilizare
| Producător | Mobvoi |
|---|---|
| Model | TicWatch Pro 3 Ultra LTE |
| Dimensiuni | 47 x 48 x 12.3 mm |
| Greutate | 41g |
| Culoare | negru umbră |
| Material | oțel inoxidabil, nailon cu fibră de sticlă, silicon, piele |
| Ecran | Corning Gorilla Glass, strat rezistent la amprente |
| Lungime curea | 22 mm |
| Sistem de operare | Wear OS de la Google |
| Cip | Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100, procesor Mobvoi |
| Memorie | RAM: 1GB / ROM: 8GB |
| Ecran | 1.4" 454*454 326ppi Full Color Always On Display AMOLED + FSTN |
| Conectivitate wireless | Wi-Fi: 802.11b/g/n |
| GNSS | GPS+Beidou+Glonass+Galileo+QZSS |
| Plăți NFC | Google Pay |
| Senzori | Accelerometru, senzor giroscopic, senzor de ritm cardiac HD PPG, senzor SpO2, senzor off-body cu latență scăzută, barometru |
| Capacitatea bateriei | 577 mAh |
| Robustețe | IP68, /MIL-STD-810G |
| Timp de funcționare | 45 de zile (modul ESSENTIAL), 72 de zile (modul SMART) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra LTE, 577 mAh, Bluetooth 5.0, IP68, Negru








