Incarcator Samsung Wireless Charger Duo, Fast Charging, 15W, USB-C, Alb Cod produs: 27164
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 2.77 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici | Putere: 15W |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material | Plastic |
| Putere | 15 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs |
Incarcator wireless telefon Incarcator wireless casti |
DESCRIERE
Incarcator Samsung Wireless Charger Duo, Fast Charging, 15W, USB-C, Alb
Caracteristici:
- Tensiune de intrare (Max, Fast Charge): 9V
- Curent de intrare (Max, Fast Charge): 2.77A
- Design neted
- Suprafata antiderapanta
- Incarca simultan doua dispozitive
- Partea dreapta este compatibila doar cu Galaxy Watch, Galaxy Buds
- Sistem de racire incorporat
- Alimentare: port USB-C
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator Samsung Wireless Charger Duo, Fast Charging, 15W, USB-C, Alb







