Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator Wireless 4smarts MFI FastCharge pentru Apple Watch si AirPods, 5W, 1A, USB-C, Silver Cod produs: 4SM-159373
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Amperaj | 1 A |
| Brand compatibil |
Apple |
| Caracteristici |
Incarcare Wireless USB-C |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Design | Design modern |
| Interfata iesire | USB-C |
| Material | ABS |
| Putere | 5 W |
| Tip | Incarcator wireless |
| Tip produs |
Incarcator wireless casti Incarcator wireless smartwatch |
Incarcator Wireless 4smarts MFI FastCharge pentru Apple Watch si AirPods, 5W, 1A, USB-C, Silver
ÎNCĂRCARE FLEXIBILĂ PENTRU CEASUL TĂU APPLE WATCH ȘI CĂȘTILE AIRPODS: ORIUNDE ȘI ORICÂND
Descoperă libertatea de a încărca cu stația noastră de încărcare pentru Apple Watch. Indiferent dacă ești în călătorie sau acasă - o poți conecta cu ușurință la un încărcător USB-C, laptop, iPhone/iPad, sau chiar în mașină la un încărcător auto USB-C. Încarcă-ți Apple Watch și AirPods cu MagSafe oriunde, așa cum ai nevoie!
ÎNCĂRCARE SIGURĂ ȘI FIABILĂ
Încărcătorul nostru pentru Apple Watch certificat MFi este compatibil cu toate modelele de la Seria 1 la 9, inclusiv cu versiunile SE și Ultra. Suportă încărcarea rapidă pentru Apple Watch Ultra, Seria 9, Seria 8 și 7, oferind în același timp viteze standard de încărcare pentru modelele mai vechi. Este, de asemenea, compatibil cu căștile AirPods de la Apple cu funcția MagSafe.
COMPANIONUL IDEAL DE CĂLĂTORIE
Încărcătorul nostru pentru ceasurile Apple Watch impresionează prin dimensiunile sale compacte (comparabile cu o cheie de ușă) și prin designul ușor ca o pană. Acest lucru îl face companionul ideal de călătorie. Indiferent dacă ești în deplasare sau pur și simplu vrei să rămâi flexibil, încărcătorul nostru pentru ceasul Apple Watch încape cu ușurință în buzunar și este întotdeauna gata de utilizare. Bucură-te de libertatea de a-ți încărca convenabil ceasul Apple Watch oriunde, fără a-ți face griji cu privire la încărcătoarele voluminoase.
ACCESORII EXCLUSIVE APPLE
Accesoriile noastre pentru produsele marca Apple încântă cu un finisaj modern cu un strat metalic uleios, perfect asortat cu dispozitivele Apple. Materialele de înaltă calitate, durabilitatea și capacul de protecție al portului USB-C asigură siguranță și stabilitate. Bucură-te nu numai de un aspect elegant, ci și de o completare excelentă a produselor Apple.
Date Tehnice |
|
| Tip produs | Încărcător wireless |
| Culoare | Argintiu |
| Material | ABS |
| Frecvență de operare | 112-275 kHz |
| Dimensiuni | 4,96 x 4 x 1,4 cm |
| Greutate | 0,02kg |
| Intrare | USB-C |
| Tensiune de intrare | DC 5V/1A |
| Putere maximă | 5W |
| Număr de ieșiri | 2 |
| Ieșire 1 putere | Max 5W |
| Ieșire 2 - putere | Max 5W |
| Conținutul pachetului: | 1x încărcător MFI 4Smarts |
| Compatibilitate | Apple Watch Ultra, Apple Watch Ultra 2, Apple Watch Series 1-9 / SE, AirPods (gen. 3) Carcasă de încărcare MagSafe USB-C, AirPods Pro (gen. 2) Carcasă de încărcare MagSafe USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator Wireless 4smarts MFI FastCharge pentru Apple Watch si AirPods, 5W, 1A, USB-C, Silver







