Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Tableta grafica Huion Kamvas 13 GS1331, cu Display, Presiune 8192, 5080lpi, Negru Cod produs: HUI-143343
Vezi toate produsele din categoria Tablete grafice
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet |
tableta grafica stylus cablu micro USB clema pentru penița penițe onlocuibile manual de utilizare |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiune creion | 0 mm |
| Dimensiuni | 366.5 x 217.4 x 11.8 mm |
| Greutate | 980 g |
| Greutate creion | 0 g |
| Interfata | USB Type C |
| Lungime cablu | 0 m |
| Niveluri de presiune creion | 8192 |
| Rezolutie (lpi) | 5080 lpi |
| Sistem de operare | Windows 7 sau ulterior, macOS 10.11 sau ulterior |
| Suprafata activa | 293.76 × 165.24 mm |
| Tip produs | Tableta grafica |
| Tip suprafata | Display |
| Viteza de citire | 266 PFS |
Tableta grafica Huion Kamvas 13 GS1331, cu Display, Presiune 8192, 5080lpi, Negru
Tabletă grafică Huion Kamvas 13 GS1331
Kamvas 13 este o tabletă grafică care combină mobilitatea, confortul și capacitățile profesionale într-un factor de formă ușor și elegant. Echipată cu un ecran Full HD, stylus cu tehnologie PenTech 3.0 și 8 butoane programabile, vă oferă control total asupra procesului de creație - fie că sunteți la început cu grafica sau lucrați profesional.
Elegant, ușor și gata să lucrați din mers
Cu o grosime de doar 11,8 mm și o greutate de 980 g, Kamvas 13 este proiectat cu gândul la mobilitate. Îl aruncați în geantă și plecați - fie că desenați la o cafenea, în parc sau la universitate.
Conectare ușoară - un singur cablu
Puteți conecta tableta cu un cablu clasic 3 în 1 (HDMI) sau puteți utiliza o conexiune USB-C la USB-C - fără adaptoare sau mizerie. De asemenea, funcționează direct pe alimentarea laptopului - este suficientă o singură priză USB de 5V.
De asemenea, suportă Android
Kamvas 13 este prima tabletă grafică Huion pe care o puteți conecta direct la un smartphone sau o tabletă Android. Este perfectă dacă doriți să schițați sau să editați grafică departe de casă.
Culori vii și unghiuri largi de vizualizare
Kamvas 13 este echipat cu un ecran IPS Full HD (1920 × 1080 px) de 13,3 inchi, care garantează acuitate, detalii și contrast mare chiar și cu elemente fine. Cu o acoperire de 120% a spațiului de culoare sRGB, culorile sunt saturate, vibrante și reproduse fidel - exact ceea ce aveți nevoie pentru ilustrație, retușare sau design grafic. Cu un unghi larg de vizualizare de 178°, imaginea rămâne consecventă din toate unghiurile, facilitând lucrul în duo sau prezentarea efectelor. Acest lucru este completat de un strat mat antireflex care elimină strălucirea și o laminare completă, astfel încât cursorul să se alinieze întotdeauna perfect cu vârful stylusului - fără paralaxă sau dezaliniere.
Stylus PenTech 3.0 - mișcări naturale, încărcare zero
Veți găsi un stylus PW517 fără baterie care răspunde cu precizie la fiecare mișcare a mâinii. Acesta oferă 8192 niveluri de presiune, unghi de înclinare de ±60°, rezoluție de 5080 LPI și viteză de raportare de 266 PPS, ceea ce se traduce prin linii netede și naturale - fără lag sau întârziere. Vârful îmbunătățit oferă mai multă stabilitate și un contact mai bun cu suprafața, făcând desenul mai asemănător cu lucrul cu un instrument clasic.
Lucrați așa cum vă simțiți confortabil
Kamvas 13 oferă două moduri - îl puteți utiliza ca un afișaj cu stilou sau puteți trece la modul clasic de tabletă grafică prin oprirea ecranului. Aceasta este o opțiune convenabilă atunci când doriți să lucrați mai mobil sau trebuie să economisiți energie.
Totul la îndemână
Tableta este echipată cu 8 butoane programabile pe care le puteți seta pentru comenzile rapide preferate - de la schimbarea instrumentelor la anulare și zoom. Aceasta este o adevărată economie de timp și mai multă comoditate pentru fiecare sesiune creativă.
Compatibilitatea de care aveți nevoie
Kamvas 13 funcționează cu Windows 7+, macOS 10.12+, Linux și dispozitive Android (USB 3.1 Gen 1). Funcționează cu toate programele grafice populare: Photoshop, Illustrator, Clip Studio Paint, Krita, SAI și multe altele. Lucrați în programele care vă plac și pe care le cunoașteți cel mai bine!
Inclus în preț
- tabletă grafică x 1
- stylus fără baterie x 1
- suport pentru stylus x 1
- cartușe înlocuibile (în interiorul suportului pentru stylus)*8
- cablu 3 în 1 x 1
- cablu prelungitor USB x 1
- ghid de pornire rapidă x 1
- cârpă de curățare x 1
- card de garanție x 1
| Producător | Huion |
|---|---|
| Model | GS1331 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 366.5 x 217.4 x 11.8 mm |
| Zona de lucru | 293,76 × 165,24 mm |
| Greutate netă | 980g |
| Atingere | - |
| Stand | ST300 (opțional) |
| Interfață video | USB-C, USB-C complet funcțional |
| Tensiune de intrare | DC 5V |
| Tensiune de ieșire | 5V 2A |
| Consum de energie | ≤7W |
| Consum de energie în modul standby | ≤0,3 W |
| Temperatura și umiditatea de funcționare | 0-40°C, 20-80% |
| Temperatura și umiditatea de depozitare | -20°C~60°C, 10-90% |
| Compatibilitate cu sistemul de operare | Windows 7 sau ulterior, macOS 10.12 sau ulterior, Android(USB3.1 GEN1, Linux |
Ecran
| Rezoluție | 1920 x 1080(16:9) |
|---|---|
| Tip LCD | IPS |
| Sticlă AG | Folie mată anti-orbire |
| Laminare completă | DA |
| Raportul de contrast | 1000:1 |
| Luminozitate | 220 cd/m2 |
| Timp de răspuns | 25 ms |
| Unghi de vizualizare | 89°/89°(H)/89°/89°(V) (typ.)(CR>10) |
| Gama de culori | 120% sRGB |
| Culoare afișată | 16,7 milioane (8 biți) |
Stylus digital
| Stylus digital | PW517 |
|---|---|
| Tehnologie | rezonanță electromagnetică fără baterie |
| Rezoluția stiloului | 5080 LPI |
| Sensibilitate la presiune | 8192 niveluri |
| Suport pentru înclinare | ±60° |
| Înălțimea de detecție | 10 mm |
| Viteza de raportare | 266PPS |
| Precizie | ±0,5 mm (centru) ±3 mm (colț) |
| Butoane | 8 butoane programabile |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tableta grafica Huion Kamvas 13 GS1331, cu Display, Presiune 8192, 5080lpi, Negru








