Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Tableta grafica Huion Kamvas 24, cu Display, Suport Tableta, Presiune 8192, 5080lpi, Negru Cod produs: HUI-143346
Vezi toate produsele din categoria Tablete grafice
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Continut pachet |
tableta grafica stylus cablu micro USB clema pentru penița penițe onlocuibile manual de utilizare |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiune creion | 0 mm |
| Dimensiuni | 604.2 x 358 x 28.3 mm |
| Greutate | 5.6 kg |
| Greutate creion | 0 g |
| Interfata | USB Type C |
| Lungime cablu | 0 m |
| Niveluri de presiune creion | 8192 |
| Rezolutie (lpi) | 5080 lpi |
| Sistem de operare | Windows 7 sau ulterior, macOS 10.11 sau ulterior |
| Suprafata activa | 526.85 x 296.35 mm |
| Tip produs | Tableta grafica |
| Tip suprafata | Display |
| Viteza de citire | 220 PFS |
Tableta grafica Huion Kamvas 24, cu Display, Suport Tableta, Presiune 8192, 5080lpi, Negru
Tabletă grafică Huion Kamvas 24
Kamvas 24 este o tabletă grafică pentru cei care doresc să lucreze cu fler - la propriu și la figurat. Cu un ecran de 23,8 inchi, o rezoluție de 2,5K și un spațiu de culoare sRGB larg de 120%, fiecare detaliu al lucrării dvs. arată exact așa cum ați planificat. Este o piesă hardware concepută pentru ilustratori, designeri, graficieni 2D și 3D care doresc un spațiu de lucru mare, precizie și calitate ridicată a imaginii. Kamvas 24 este un instrument profesional care vă oferă libertate creativă maximă. Aflați ce poate face!
Ecran mai mare, mai multă libertate
Tableta oferă un ecran mare de 23,8 inchi cu o rezoluție de 2560 x 1440 px (QHD), astfel încât să puteți lucra confortabil pe o pânză mare, fără a fi nevoit să faceți zoom tot timpul. Acest lucru este ideal pentru creativii care lucrează la proiecte detaliate și trebuie să vadă totul în context complet.
Culori care reflectă realitatea
Kamvas 24 acoperă 120% din spațiul de culoare sRGB, care, combinat cu o adâncime a culorilor de 16,7 milioane (8 biți) și un raport de contrast de 1000:1, produce culori vii, naturale și precise. Ca urmare, puteți fi sigur că proiectele dvs. vor arăta minunat nu numai pe ecran, ci și în publicațiile tipărite sau online.
Imagini clare din orice unghi
Cu un unghi de vizualizare de 178°, ecranul menține consistența și claritatea culorilor indiferent din ce parte priviți. Acest lucru este ideal dacă vă schimbați frecvent poziția în timp ce lucrați sau colaborați cu alte persoane la același ecran.
Experiență de desen realistă
Suprafața ecranului a fost acoperită cu un strat mat anti-orbire care reduce eficient reflexiile și conferă suprafeței o textură moale, asemănătoare hârtiei. Acest lucru face ca fiecare lovitură de stilou să fie mai naturală și face ca desenarea să fie confortabilă și plăcută - chiar și în timpul sesiunilor lungi de ore.
Un stylus care vă urmărește fiecare mișcare
Stylusul PW517 inclus funcționează fără baterii și se bazează pe tehnologia PenTech 3.0, care asigură o stabilitate excepțională și o mișcare naturală. Acesta suportă până la 8192 niveluri de presiune, o înclinare de până la ±60°, iar sensibilitatea și receptivitatea sa (>220 PPS, 5080 LPI) fac ca fiecare lovitură să fie lină, precisă și exact așa cum ați intenționat. Un mâner din silicon și două butoane laterale sporesc confortul și eficiența.
Conexiuni flexibile fără limite
Kamvas 24 este echipat cu două porturi USB-C - unul pentru conectarea prin intermediul unui cablu 3 în 1 (HDMI), celălalt pentru conectarea directă USB-C la USB-C la un computer, laptop sau dispozitiv mobil Android compatibil. În plus, un port USB-A vă permite să conectați o tastatură, o unitate flash sau alte accesorii.
Lucru ergonomic pentru ore lungi
Tableta este prevăzută cu un suport reglabil care vă permite să poziționați ecranul la un unghi de la 20° la 80°, ceea ce crește semnificativ confortul muncii dvs. Dacă doriți să vă îmbunătățiți și mai mult fluxul de lucru, puteți achiziționa Mini KeyDial KD100, un controler cu butoane programabile conceput pentru designerii grafici.
Compatibilitate largă
Kamvas 24 funcționează cu Windows 7 și ulterior, macOS 10.12+, Linux și dispozitive Android (USB 3.1 + DP1.2). Suportă fără probleme toate cele mai populare programe grafice, inclusiv Photoshop, Illustrator, Clip Studio Paint, CorelDRAW, SAI, Krita și multe altele, oferindu-vă libertate creativă deplină.
Inclus
- tabletă grafică x 1
- stylus fără baterie x 1
- suport pentru stylus x 1
- cartușe înlocuibile (în interiorul suportului pentru stylus) x 10
- cablu 3 în 1 x 1
- cablu de alimentare x 1
- adaptor de alimentare x 1
- ghid de pornire rapidă x 1
- cârpă de curățare x 1
| Producător | Huion |
|---|---|
| Model | GS2401 |
| Culoare | gri închis |
| Dimensiuni | 604,2 x 358 x 21~28,3 mm (fără suport) |
| Zona de lucru | 526,85 x 296,35 mm |
| Greutate netă | 5,6 kg (cu suport) |
| Atingere | - |
| Suport | Suport reglabil 20°~80° |
| Interfață video | USB-C, USB-C complet funcțional |
| Tensiune de intrare | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Tensiune de ieșire | 19V 3A |
| Consum de energie | ≤20W |
| Consum de energie în modul standby | ≤0,3 W |
| Temperatura și umiditatea de funcționare | 0-40°C 、 20-80% |
| Temperatura și umiditatea de depozitare | -20°C~60°C, 10-90% |
| Compatibil cu sistemul de operare | Windows 7 sau ulterior, macOS 10.12 sau ulterior, Android (USB3.1 DP1.2 sau ulterior), Linux |
Ecran
| Rezoluție | 2560 x 1440 (16:9) QHD |
|---|---|
| Tip LCD | IPS |
| Sticlă AG | Folie mată anti-orbire |
| Laminare completă | NU |
| Raportul de contrast | 1000:1 |
| Luminozitate | 220 cd/m2 (max) |
| Timp de răspuns | 14 ms |
| Unghi de vizualizare | 89°/89°(H)/89°/89°(V) (typ.)(CR>10) |
| Gama de culori | 85% NTSC/120% sRGB |
| Culoare afișată | 16,7 milioane (8 biți) |
Stylus digital
| Stylus | PW517 |
|---|---|
| Tehnologie | Rezonanță electromagnetică fără baterie |
| Rezoluția stiloului | 5080 LPI |
| Sensibilitate la presiune | 8192 niveluri |
| Suport pentru înclinare | ±60° |
| Înălțimea de detecție | 10 mm |
| Viteza de raportare | >220PPS |
| Precizie | ±0,3 mm (centru) ±2 mm (colț) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tableta grafica Huion Kamvas 24, cu Display, Suport Tableta, Presiune 8192, 5080lpi, Negru








