Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 13, 128GB, 6GB, 6.67 inch, 5000mAh, Ice Blue Cod produs: XIA-161428
Vezi toate produsele din categoria Telefoane mobile
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Xiaomi |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate |
Bluetooth GPS Wi-Fi |
| Continut pachet |
Telefon Cablu de date Cheie SIM |
| Culori disponibile | Albastru |
| Dimensiune ecran | 6.67 inch |
| Dimensiuni | 75.55 x 7.97 x 162.24 mm |
| Greutate | 188 g |
| Incarcator inclus | Da |
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Model | Xiaomi Redmi Note 13 |
| Numar camere | 3 |
| Numar nuclee | 8 |
| Porturi |
Jack 3.5mm USB Type C |
| Rezolutie camera | 108 Mpx |
| RO-ALERT | N/A |
| SAR (W/kg) | Nespecificat |
| Sistem de operare | Android 13 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tehnologie |
2G 3G 4G |
| Tip produs | Telefon mobil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 13, 128GB, 6GB, 6.67 inch, 5000mAh, Ice Blue
108 MP - Cameră principală extrem de precisă.
Realizați fotografii uimitoare cu camera principală de 108 MP sprijinită de numeroase algoritmi inteligenți.
Zoom de 3 ori fără pierderi.
Tehnologia de zoom încorporată în senzori oferă efecte de teleobiectiv comparabile cu zoomul optic tradițional. Capturați detalii ale peisajelor îndepărtate pentru a obține și mai multe posibilități.
Mod ultra clar 108MP.
Modul camerei adaptat la orice situație. Eliberează-ți creativitatea.
Sunt disponibile diferite distanțe focale și moduri pentru fiecare situație.
Mod portret
Macro
Unghi ultra larg
Camera de filmat - Adaugă calitate cinematografică vieții tale.
Numeroase filtre ale Camerei de filmat oferă un climat vintage, combinându-se cu opțiuni de cadrare intrigante pentru a da fotografiilor un caracter vibrant și cinematografic.
Motor de imagistică Xiaomi.
Algoritmul Xiaomi Imaging Engine oferă pornire mai rapidă și fotografii mai clare, făcând ca fiecare fotografie să fie unică.
Ecran AMOLED de vârf.
Dotat cu un ecran de 6,67 inch cu margini ultra subțiri, acest ecran frumos oferă 100% din gama de culori DCI-P3 și o adâncime de culoare de 8 biți, oferind o experiență vizuală captivantă și fascinantă.
Rezoluție 2400×1080
Contrast 5,000,000:1
Luminozitate maximă 1800 niți
Ramă ultra subțire. Imagine captivantă.
Ramă laterală ultra subțire de doar 1,8mm a fost realizată perfect pentru a oferi o diagonală mai mare a ecranului.
Ecran profesional prietenos cu ochii. Vizionare confortabilă zi și noapte.
4096 de niveluri de luminozitate oferă o ajustare mai largă și mai precisă a ecranului. Acest ecran uimitor este sincronizat cu ritmul zilnic, adaptându-se inteligent la lumina naturală pentru a reduce impactul luminii asupra ochilor atunci când utilizați Redmi Note 13 noaptea.
Frecvență de refresh adaptivă de 120Hz. Funcționează în armonie cu utilizatorul.
Cu o frecvență de refresh de 120Hz*, Redmi Note 13 funcționează lin și este foarte plăcut de utilizat pentru totul, de la derularea rețelelor sociale și navigarea pe web, până la cele mai rapide jocuri.
Frecvența de eșantionare tactilă de 240Hz. Fluiditate profesională.
Funcții de control tactil super responsive în super rezoluție 16X, în timp ce Redmi Note 13 în modul joc poate atinge o frecvență instantanee de până la 2160 Hz*, identificând cu precizie fiecare mișcare subtilă și oferind o fluiditate nemaivăzută a experiențelor.
Senzori de amprentă sub ecran pentru deblocare instantanee.
Cu cititorul de amprentă, poți monitoriza și pulsul tău*.
Ramă plată elegantă, design iconic.
Carcasă subțire și ușoară și design elegant al ramei creează un efect vizual minimalist, oferind un aspect foarte la modă.
Procesor de 6nm. Performanță excelentă asigurată de Snapdragon™.
Dotat cu un proces avansat de 6 nm, Snapdragon® 685 oferă performanță fluidă și stabilă, care se descurcă bine în utilizarea zilnică.
De până la 2,8 GHz - 4 x Arm Cortex-A73
De până la 1,9 GHz - 4 x Arm Cortex-A53
Aproximativ 400 000+ - Scor AnTuTu*
De la 128 GB memorie ROM. Capacitate de stocare de vârf.
Seria Note 13 oferă un minim de 128 GB memorie ROM și un maxim de 8 GB + 256 GB, astfel încât să poți stoca atâtea fotografii din călătorii, filme de la petreceri și amintiri prețioase cât dorești, fără a fi nevoie să ștergi nimic.
Extindere dinamică a memoriei RAM. + Până la 8 GB.
Adaugă până la 8 GB* de memorie RAM cu tehnologia de fuziune a memoriei, permițând dispozitivului să multitask fără întârzieri și să comute între aplicații fără probleme.
Durată de viață mai lungă a bateriei.
Baterie de mare capacitate 5000mAh.
Navigare - 12 ore
Video - 20 ore
Muzică - 174 ore
Standby - 23 zile
Încărcare rapidă 33W.
Încărcare rapidă până la 100%.
Încărcarea este atât de rapidă și eficientă încât cu siguranță îți va depăși așteptările.
până la 50%* în 29 min
până la 100% în 70min
Mecanism inteligent de încărcare.
Mecanismul inteligent de încărcare recunoaște diferite tensiuni de încărcare în funcție de situație. Bateria este capabilă să păstreze până la 80% din capacitatea sa inițială chiar și după 1000 de cicluri complete de încărcare.
Sănătatea bateriei 3.0
Ajustarea dinamică a logicii de încărcare a bateriei pentru a întârzia îmbătrânirea acesteia.
Încărcare inteligentă sub sarcină mare
Menține un ritm uniform de încărcare și reduce temperatura în timpul jocului, înregistrării video și altor sarcini intense.
Dolby Atmos®
Difuzoare stereo.
Durabilitate maximă. Calitate fără defecțiuni.
Pe lângă construcția solidă și protecția excelentă, fiecare dispozitiv a trecut prin numeroase teste riguroase pentru a garanta că fiecare smartphone este de cea mai bună calitate posibilă.
Construcție rezistentă la stropire IP54*.
Cu un grad de protecție IP54, Redmi Note 13 este protejat împotriva stropirii și prafului.
Tehnologie care îmbunătățește utilizarea cu degetul umed.
Mai mult, ecranul Redmi Note 13 a fost optimizat pentru o recunoaștere și control mai bun al atingerii, prevenind activarea accidentală din cauza apei.
Corning® Gorilla® Glass 3.
Protecție de încredere.
Testat riguros pentru a asigura calitate durabilă.
Test de compresie -1000
Test de rulare - 300
Test de jack audio -5000
Port USB - 10000
Mai multe funcții utile
Jack audio de 3.5mm
IR Blaster
USB-C
NFC activat
Specificații Tehnice |
|
| Tip ecran | AMOLED |
| Diagonală ecran | 6,67" |
| Rezoluție ecran | 2400 × 1080 px |
| Frecvență de refresh ecran | 120 Hz |
| Tehnologie de refresh | Adaptive Sync |
| Protecția ecranului | Corning Gorilla Glass 3 |
| Procesor | Qualcomm® Snapdragon™ 685 (8 × Kryo™, frecvență de până la 2.8 GHz) |
| Unitate grafică | Adreno™ 610 |
| Funcții | Accelerometru
Senzor de lumină Senzor de proximitate Cititor de amprente sub ecran Busolă digitală Telecomandă cu infraroșu Scaner facial Giroscop IR Blaster |
| Camera principală | 108 MP + 8 MP + 2 MP |
| Diafragmă cameră principală | ƒ/2,2 (8 MP)
ƒ/2,2 (2 MP) ƒ/1,75, 9-w-1 0.64μm până la 1.92μm Super Pixel (108 MP) (Cameră principală) |
| Camera frontală | 16 MP |
| Diafragmă cameră frontală | ƒ/2,4 |
| Rezoluție înregistrare video | FullHD 1080p
HD 720p |
| Navigație | Galileo
GLONASS GPS BDS |
| Conectivitate | Bluetooth 5.1
802.11 a/b/g/n/ac NFC |
| Suport LTE B20 | Da |
| Suport 5G | Nu |
| Dual SIM | nano SIM + nano SIM / micro SD |
| Sunet | Dolby Atmos®
Două difuzoare |
| Bande suportate | GSM: 2/3/5/8
LTE TDD: 38/40/41 WCDMA: 1/5/8 LTE FDD: 1/3/5/7/8/20/28 |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Încărcare rapidă | Printr-un cablu de 33 W |
| Sistem de operare | MIUI 14 |
| Conectori | Ieșire audio de 3.5 mm
USB-C |
| Luminozitate | Max 1800 nt |
| Înălțime | 162,24 mm |
| Latime | 75,55 mm |
| Grosime | 7,97 mm |
| Pondere | 188,5 g |
| Clasă de protecție | P54 - rezistență la murdărie, praf și stropire |
| Certificări | TÜV Rheinland Low Blue Light
Flicker Free IP54 |
| Informații suplimentare | Memorie UFS 2.2
Memorie RAM LPDDR4X Posibilitate de extindere cu carduri MicroSD de până la 1TB Contrast 5000000:1 Gama de culori DCI-P3 |
| Pachetul conține | Carcasă de protecție
Ac pentru tavă SIM Cablul USB de tip C Încărcător 33W Informații despre garanție Redmi Note 13 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Telefon mobil Xiaomi Redmi Note 13, 128GB, 6GB, 6.67 inch, 5000mAh, Ice Blue








