Baterie externa portabila Joyroom JR-W020 Mini 10000 mAh, compatibila MagSafe, Putere Wireless 15W, Cablu USB-C inclus, Negru Cod produs: 14047
Vezi toate produsele din categoria Baterii externe
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Apple |
| Capacitate baterie | 10000 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
USB USB-C Wireless |
| Culori disponibile | Negru |
| Design | Design modern |
| Greutate | 175 g |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 2 cm |
| Lungime | 11 cm |
| Material | Policarbonat |
| Tip produs | Baterie externa |
Baterie externa portabila Joyroom JR-W020 Mini 10000 mAh, compatibila MagSafe, Putere Wireless 15W, Cablu USB-C inclus, Negru
Joyroom JR-W020 Mini este un powerbank de 10000 mAh cu functie magnetica MagSafe. Pe langa incarcarea standard prin cablu, are si o functie suplimentara de incarcare wireless, datorita careia puteti realiza o incarcare wireless rapida de pana la 15W. Exista si senzori standard, precum: anti-suprasarcina si anti-tensiune.
Caracteristici:
- Compatibil cu functia MagSafe
- Capacitate: 10000 mAh
- Output incarcare wireless: 7.5W, 10W, 15W
- Input USB-C: 5V/3A, 9V/2A
- Output USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (20W)
- Output USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Greutate: 175 g
- Pachetul contine cablu USB-C de 25 cm
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Baterie externa portabila Joyroom JR-W020 Mini 10000 mAh, compatibila MagSafe, Putere Wireless 15W, Cablu USB-C inclus, Negru







