Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Card de memorie Samsung Pro Endurance MicroSDHC, 32GB, Citire 100MB/s, Scriere 40 MB/s cu adaptor SD, Alb Cod produs: SAM-149240
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Adaptor | SD |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 32 GB |
| Clasa de viteza |
Class 10 U1 V10 |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Tip | MicroSDHC |
Card de memorie Samsung Pro Endurance MicroSDHC, 32GB, Citire 100MB/s, Scriere 40 MB/s cu adaptor SD, Alb
Căutați un card de memorie robust care să facă față oricărei provocări? Atunci optați pentru Samsung Pro Endurance! Produsul iese în evidență prin capacitatea sa de 32 GB și este extrem de durabil. Nici măcar apa și temperaturile extreme nu sunt o amenințare pentru acesta! Este ideal pentru utilizarea cu camere sportive sau de supraveghere. Mai mult, cardul oferă viteze de citire de până la 100 MB/s și de scriere de până la 40 MB/s. Este inclus și un adaptor SD.
Cardul pentru sarcini speciale
Cardul de memorie Samsung Pro Endurance vă va surprinde cu durabilitatea sa. Acesta poate funcționa aproape continuu, permițându-vă să înregistrați imagini video fără întrerupere. Acest lucru îl face ideal pentru camerele de supraveghere, camerele sportive și înregistratoarele video auto, printre alte aplicații. Capacitatea de 32 GB este suficientă pentru a stoca până la 17.520 de ore de înregistrare video!
Viteză impresionantă
Alegeți un card de memorie care nu vă va dezamăgi. Samsung Pro Endurance optimizează procesarea chiar și a fișierelor video extrem de mari. Se remarcă prin interfața UHS-I și clasele de viteză U1, V10 și Class 10 și vă permite să vă bucurați de viteze de scriere de până la 40 MB/s și de citire de până la 100 MB/s. Astfel, puteți captura tot ce vă doriți la rezoluție FHD și 4K fără nicio problemă.
Construită pentru condiții dificile
Nu vă faceți griji cu privire la securitatea datelor dvs. Cardul de memorie Pro Endurance nu este doar extrem de durabil, ci și extrem de robust. Poate face față cu ușurință chiar și celor mai solicitante condiții. Este protejat împotriva apei, căderilor, câmpurilor magnetice, razelor X și uzurii. De asemenea, poate rezista fără probleme la temperaturi de la -25°C la 85°C.
Inclus
- Card MicroSD
- Adaptor SD
| Producător | Samsung |
|---|---|
| Denumire | Card de memorie MicroSDHC Pro Endurance |
| Model | MB-MJ32KA/EU |
| Capacitate | 32 GB |
| Interfață | UHS-I (SDR104) |
| Viteză de citire | Do 100 MB/s *Wyniki wydajności oparte na wewnętrznych warunkach testowych. Rzeczywiste prędkości mogą się różnić w zależności od urządzenia. |
| Viteză de scriere | Do 40 MB/s *Wyniki wydajności oparte na wewnętrznych warunkach testowych. Rzeczywiste prędkości mogą się różnić w zależności od urządzenia. |
| Clasa de viteză | U1, V10, Clasa 10 |
| Tensiune de funcționare | 2,7-3,6 V |
| Temperatura de funcționare | -25°C - 85°C |
| Temperatura de depozitare | -40°C - 85°C |
| Rezistență | Până la 10.000 de cicluri de introducere/eliminare |
| Dimensiuni | 15 x 11 x 1 mm |
| Greutate | Aproximativ 0,25 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Card de memorie Samsung Pro Endurance MicroSDHC, 32GB, Citire 100MB/s, Scriere 40 MB/s cu adaptor SD, Alb







