Card de memorie IMOU ST2-64-S1, 64GB microSD, UHS-I, SDXC, 10/U3/V30, 95/38, Negru Cod produs: IMO-141615
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Adaptor | Nu |
| Capacitate | 64 GB |
| Clasa de viteza | Class 10 |
| Tip | MicroSDXC |
Card de memorie IMOU ST2-64-S1, 64GB microSD, UHS-I, SDXC, 10/U3/V30, 95/38, Negru
Card de memorie microSD Imou de 64 GB (UHS-I, SDXC, 10/U3/V30, 95/38).
Imou ST2-64-S1 este un card de memorie microSD de 64 GB, fantastic pentru camere digitale, console de jocuri, laptopuri, smartphone-uri și multe altele. Viteza sa de citire este de 95 MB/s, iar viteza de scriere este de 38 MB/s.
Capacitate și viteză ridicate
Cu cardul de memorie Imou ST2-64-S1 de 64 GB, poți uita de problemele legate de lipsa spațiului. Clasa de viteză C10/U3/V30 garantează un transfer de date extrem de rapid, cu viteze de citire de până la 95 MB/s și viteze de scriere de până la 38 MB/s. Aceasta înseamnă că poți înregistra videoclipuri la calitate 4K, poți face fotografii în format RAW și te poți bucura de multe alte funcții multimedia avansate fără nicio problemă.
Utilizare de lungă durată
Placa folosește tehnologia 3D TLC NAND Flash, care asigură stabilitate și performanță. Mai mult, cu un ciclu P/E (Program/Erase) între 500-1000, puteți fi siguri de o utilizare fiabilă și de lungă durată.
Durabilitate și siguranță
Cardul de memorie este rezistent la condiții dure de funcționare. Funcționează la temperaturi de la 0 la 70 de grade Celsius și la o umiditate cuprinsă între 5 și 95% RH. Dimensiunile sale reduse (15 mm x 11 mm x 1 mm) îl fac, de asemenea, incredibil de compact și ușor de depozitat.
Setul include:
- Card de memorie
| Marca. | Imou |
|---|---|
| Model | ST2-64-S1 |
| Capacitate | 64 GB |
| Clasa de viteză | C10/U3/V30 |
| Viteză de citire | 95 MB/s |
| Viteză de scriere | 38 MB/s |
| Flash NAND | TLC 3D |
| Ciclul P/E | 500-1000 |
| Dimensiuni | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Temperatura de funcționare | 0-70 grade Celsius |
| Umiditate de lucru | 5-95% umiditate relativă |
| Aplicație | Camere digitale, telefoane, laptopuri, console de jocuri etc. |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Card de memorie IMOU ST2-64-S1, 64GB microSD, UHS-I, SDXC, 10/U3/V30, 95/38, Negru






