Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Ceas smartwatch Blitzwolf BW-AT4, 220 mAh, Bluetooth 5.1, Negru Cod produs: BLI-145793
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 180 h |
| Brand compatibil |
BlitzWolf |
| Caracteristici | Ritmul cardiac, tensiunea arterială, saturația sângelui, monitorizarea somnului, urmărirea ciclului menstrual, memento pentru consumul de apă și activitatea fizică |
| Compatibilitate |
BlitzWolf BW-AT4 |
| Conectivitate | Bluetooth 5.1 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 1.52 inch |
| Dimensiuni | 52.8 x 46.5 x 12.6 mm |
| Display | Digital |
| Greutate | 0 g |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Rotund |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch Blitzwolf BW-AT4, 220 mAh, Bluetooth 5.1, Negru
Ceas inteligent BlitzWolf BW-AT4 (negru).
BlitzWolf BW-AT4 este noul dvs. asistent zilnic. Acesta oferă cele mai importante funcții de monitorizare a sănătății 24 de ore din 24 și vă permite să utilizați asistentul vocal AI. De asemenea, puteți gestiona în mod convenabil apelurile telefonice, iar afișajul circular color oferă o operare convenabilă.
Control vocal
Simplificați-vă utilizarea zilnică și utilizați funcțiile selectate cu ajutorul comenzilor vocale. Acum puteți să îl întrebați în mod convenabil pe Siri despre vreme, să efectuați apeluri telefonice, să redați muzică etc. Accesați cele mai importante opțiuni la vârful degetelor.
Aveți grijă de condiția dvs. fizică și de sănătate
Alegeți din peste 100 de moduri sportive disponibile - fitness, dans, yoga și alergare, printre altele, vă stau la dispoziție. Ceasul inteligent înregistrează automat numărul de calorii arse, viteza și distanța. În plus, senzorul încorporat măsoară cu exactitate saturația sângelui, ritmul cardiac, tensiunea arterială și monitorizează somnul.
Gestionați notificările
Din smartwatch, puteți citi mesajele din aplicații precum SMS, WeChat, Facebook, Twitter, QQ etc. - tot ce trebuie să faceți este să ridicați încheietura mâinii. De asemenea, este posibil să răspundeți sau să respingeți apelurile primite.
Funcționare convenabilă
Ceasul inteligent utilizează un ecran AMOLED rotund de 1,52", care oferă o imagine bogat colorată și detaliată. Ca rezultat, puteți citi notificările confortabil. În plus, puteți activa cu ușurință funcția dorită cu ajutorul coroanei rotative.
Mai multe caracteristici utile
BlitzWolf oferă o serie de opțiuni practice pe care le puteți utiliza în fiecare zi. Verificați în mod convenabil prognoza meteo, urmăriți-vă ciclul menstrual, controlați obturatorul aparatului foto, utilizați calculatorul și cronometrul. De asemenea, veți primi memento-uri pentru activitatea fizică și veți găsi smartphone-ul pierdut. Exercițiile de respirație și posibilitatea de a controla playerul muzical sunt, de asemenea, la dispoziția dvs. - bucurați-vă de sunet de înaltă calitate cu ACC.
Inclusiv
- ceas inteligent
- cablu de încărcare
- manual de utilizare
| Producător | BlitzWolf |
|---|---|
| Model | BW-AT4 |
| Culoare | negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Sistem de operare compatibil | Android 5.0 și ulterior; iOS 8.0 și ulterior |
| Cip | JL AC7013A CPU160MHZ 640kb |
| Limbi acceptate | Chineză, engleză (implicit), rusă, spaniolă, germană, italiană, franceză, portugheză, poloneză, greacă, turcă, ebraică, arabă, indoneziană, vietnameză, tailandeză, persană |
| Caracteristici speciale | Suport pentru apeluri Bluetooth, mesagerie; notificări în aplicație |
| Sănătate | Ritmul cardiac, tensiunea arterială, saturația sângelui, monitorizarea somnului, urmărirea ciclului menstrual, memento pentru consumul de apă și activitatea fizică |
| Sport | număr de calorii arse, pași, distanță |
| Funcții disponibile în aplicație | Asistent vocal Siri, player de muzică, ceas cu alarmă, cronometru, vreme, găsirea telefonului, modul Nu deranjați, jocuri, calculator, calendar |
| Rezistență la apă | IP67 |
| Ecran | 1.52" AMOLED |
| Capacitatea bateriei | 220 mAh |
| Timp de lucru | aproximativ 2-5 zile |
| Mod standby | aproximativ 7-10 zile |
| Timp de încărcare | aproximativ 2 h |
| Tipul de încărcare | Încărcare magnetică fără fir |
| Material | curea: silicon, carcasă: aliaj de zinc + PC |
| Dimensiuni | aproximativ 52,8 x 46,5 x 12,6 mm |
| Lungime curea | Aproximativ 269 mm |
| Lățime curea | Aproximativ 22 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch Blitzwolf BW-AT4, 220 mAh, Bluetooth 5.1, Negru







