Ceas smartwatch HiFuture Ultra3 Pro, 350 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.2, Negru Cod produs: HIF-151645
Vezi toate produsele din categoria Smartwatch
| Specificatii Tehnice | |
| Activitate monitorizata | Alarma/cronometru/pedometru/monitorizare somn/puls |
| Autonomie | 170 h |
| Brand compatibil |
HiFuture |
| Caracteristici |
350 mAh Moduri sport Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare nivel oxigen Alarma |
| Compatibilitate |
HiFuture Ultra3 Pro |
| Conectivitate | Bluetooth 5.2 |
| Culoare curea | Negru |
| Dimensiune display | 2.04 inch |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Display | Digital |
| Material curea | Silicon |
| Pentru | Unisex |
| Sistem de operare |
Android iOS |
| Stil | Casual |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Smartwatch |
Ceas smartwatch HiFuture Ultra3 Pro, 350 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.2, Negru

ULTRA3 PRO
Depășește așteptările tale

Ecranul AMOLED de 2.04" al Ultra3 PRO este luminos, vibrant și receptiv, aducând la viață notificările, aplicațiile și statisticile de fitness, chiar și în lumina directă a soarelui.

Sari în extraordinar
Proiectat cu grijă având în vedere durabilitatea și eleganța, HiFuture Ultra3 PRO dispune de o construcție din oțel premium care combină stilul cu durabilitatea.
Alimentându-ți săptămâna

Cu ceasul inteligent Ultra3 PRO, nu va mai trebui să te încarci constant. Bucură-te de libertatea unei durate de viață a bateriei incredibile de o săptămână, care îți permite să rămâi conectat și productiv fără întreruperi.
Algoritm AI pentru monitorizare avansată

Funcția avansată de monitorizare AI a Ultra3 Pro urmărește cu precizie ritmul cardiac, arderea caloriilor și numărul de pași, ajutându-te să rămâi pe drumul cel bun și să îți atingi obiectivele.

Înoată, transpira și cucerește
Nu te îngrijora de daunele cauzate de apă datorită etanșeității IP68. Înoată și transpira fără griji.
Date tehnice | |
| Tip | Ceas inteligent |
| Procesor | CPU dual-core |
| Memorie | ROM 640KB+SRAM 600KB; Flash 128Mb |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Ecran | Ecran tactil |
| Dimensiunea și tipul display-ului | Ecran tactil capacitiv de 2.04" |
| Funcții | Apeluri telefonice Bluetooth - microfon și difuzor încorporate Control muzică/cameră de la distanță Monitorizarea ritmului cardiac/saturației de oxigen/somn/ciclului menstrual, înregistrarea perioadei de sarcină Monitorizare a ritmului cardiac în timp real 24/7 cu senzor de lumină verde Senzor de oxigen din sânge încorporat, pedometru, distanță și ardere a caloriilor Mod sport (peste 100 de sporturi) Notificări push din aplicații precum WeChat, QQ, Instagram, YouTube, Messenger, Gmail, Snapchat, Facebook, Twitter, WhatsApp, Pinterest, Hangouts, LinkedIn, Skype, Tumblr, Viber, LINE, Google+, Flickr, VKontakte, KakaoTalk Alarmă/Găsește-mi telefonul/rapoarte de întâlniri și medicamente (setate în aplicația telefonului) Alte: silențios, resetare, oprire, ajustare a luminozității |
| Limbi disponibile | Poloneză, engleză, arabă, rusă, spaniolă, greacă, germană, cehă, chineză tradițională, turcă, italiană, română, vietnameză, thailandeză, portugheză și persană, indoneziană, arabă greacă, franceză, altele sunt opționale |
| Conector | Încărcare magnetică |
| Rezistent la praf și apă | Da, IP68 |
| Baterie | 350mAh, 4.35V |
| Durata de viață a bateriei | Până la 7 zile de utilizare zilnică |
| Compatibilitate | iOS9.0 sau mai recent \ Android 4.4 sau mai recent |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas smartwatch HiFuture Ultra3 Pro, 350 mAh, Autonomie 7 zile, Bluetooth 5.2, Negru







