Casti wireless TWS Karl Lagerfeld Saffiano Logo, Bluetooth 5.4, 380 mAh, Autonomie 30h, USB-C, Negru Cod produs: KAR-177589
Vezi toate produsele din categoria Casti wireless
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Interval de frecventa: 20-20000Hz Bluetooth: 5.4 Distanta de transmisie: 10m Timp de incarcare: 1.5 h |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Single Point |
| Culori disponibile | Negru |
| Material | ABS |
| Pentru | Adulti |
| Raza actiune | 10 m |
| Timp de convorbire | 30 h |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Tip produs | In ear |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
Casti wireless TWS Karl Lagerfeld Saffiano Logo, Bluetooth 5.4, 380 mAh, Autonomie 30h, USB-C, Negru
Logo ENC Saffiano
Căștile wireless TWS Karl Lagerfeld Logo ENC Saffiano se remarcă printr-o calitate excelentă a sunetului, un design elegant și funcționalitate care îți îndeplinește așteptările.
Design unic și calitate excepțională
Culoare neagră conferă căștilor un aspect elegant și minimalist. Logo-ul Karl Lagerfeld adaugă un accent luxos și confirmă autenticitatea și calitatea premium a produsului.
Caracteristici inovatoare
Tehnologia Asistent vocal permite utilizatorilor să acceseze rapid și ușor asistenții vocali.
Performanță și funcționalitate
Căștile sunt echipate cu cea mai recentă versiune Bluetooth 5.4, asigurând o conexiune stabilă și o asociere rapidă cu dispozitivele.
Căștile au fost fabricate sub licență de la marca Karl Lagerfeld.
Specificații tehnice |
|
| Tip | Căști in-ear |
| Versiune Bluetooth | V5.4 |
| Interval Bluetooth | Fără cablu până la 10 m |
| Baterie căști | 2 × 40 mAh |
| Capacitate carcasă de încărcare | 300 mAh |
| Timp de încărcare căști | 1.5 h |
| Timp de redare muzică | Până la 30 h |
| Port carcasă de încărcare | USB-C |
| Funcții | Redare muzică / Apeluri / ENC / ANC |
| Microfon încorporat | Da |
| Culoare | Negru |
| Impedanță | 32 ohm ± 15% |
| Răspuns în frecvență | 20Hz–20kHz |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Casti wireless TWS Karl Lagerfeld Saffiano Logo, Bluetooth 5.4, 380 mAh, Autonomie 30h, USB-C, Negru







