Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator auto Beline, 1xUSB-A, 1A, Cablu USB la MicroUSB 1m inclus, Negru Cod produs: BEL-159326
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare auto
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 1 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata iesire | USB-A |
| Putere | 0 W |
| Tip | Incarcator auto |
| Tip produs | Incarcator auto |
Incarcator auto Beline, 1xUSB-A, 1A, Cablu USB la MicroUSB 1m inclus, Negru
Încărcător auto Beline 1xUSB + cablu Micro USB
BELINE - o marcă nouă, o calitate nouă. Încărcătoarele BELINE se caracterizează prin calitate înaltă și design modern. Sistemele de securitate suplimentare protejează dispozitivul împotriva supraîncărcării și a daunelor cauzate de vârfuri de tensiune bruscă. Intensitatea curentului de 1A și sistemul de distribuție a energiei utilizat în încărcător asigură o încărcare rapidă și sigură – încărcătorul ajustează intensitatea curentului la nevoile dispozitivului conectat.
Specificații tehnice |
|
| Categoria | Încărcătoare |
| Tip | Încărcător |
| Încărcare dispozitive | Dispozitive cu port USB-C |
| Port de încărcare | USB |
| Cablul | 100 cm |
| Intrare | 11-24V |
| Ieșire | DC 5 V, 1 A |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator auto Beline, 1xUSB-A, 1A, Cablu USB la MicroUSB 1m inclus, Negru







