Incarcator auto USAMS CC158, 2x USB, 1x USB-C, 65W, 3A, Albastru Cod produs: USA-159266
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare auto
| Specificatii Tehnice | |
| Accesibilitate | Usor de utilizat; design inedit. |
| Amperaj | 3 A |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Interfata iesire |
USB USB-C |
| Putere |
30 W 45 W 65 W |
| Tip | Incarcator auto |
| Tip produs | Incarcator auto |
Incarcator auto USAMS CC158, 2x USB, 1x USB-C, 65W, 3A, Albastru
Încărcător auto US-CC158 1xUSB-C 2xUSB-A 125W Încărcare rapidă
Design mecanic transparent prezintă perfect detaliile componentelor precise ale acestui dispozitiv. Încărcătorul dispune de lumini LED calde care se aprind când este conectat. Acesta suportă 3 porturi de încărcare rapidă independente simultan, economisind timp valoros. Porturile USB sunt compatibile cu protocoalele de încărcare rapidă precum QC/AFC/SCP/FCP/Apple2.4, susținând încărcarea rapidă pentru Huawei, Apple, Xiaomi, Honor, OPPO, Samsung etc. Ecranul LED permite monitorizarea sigură a tensiunii în timp real, în timp ce un cip de control special reglează temperatura.
Atenție! Produsul este destinat doar majorității mașinilor cu priza pentru brichetă și o tensiune de intrare de 12V-24V. Nu este potrivit pentru camioane, excavatoare și alte vehicule cu o tensiune mai mare de 24V.
Specificații tehnice
| Material | Aliaj de zinc + ABS |
| Dimensiuni | 73.1 x 48 x 31 mm |
| Material | ABS + PC + lemn |
| Intrare | DC 12-24V |
| Ieșire USB Type-C | 5V⎓3A 9V⎓3A 12V⎓3A 15V⎓3A 20V⎓3.25A (max. 65W) |
| Ieșire USB1/2 | 5V⎓3A 9V⎓3A 12V⎓2.5A (max. 30W) |
| Ieșire Type-C + USB1 | 45W+30W |
| Ieșire Type-C + USB2 | 65W+30W |
| Ieșire USB1 + USB2 | 30W+30W |
| Ieșire USB Type-C + USB1 + USB2 | 45W+30W+30W (105W Max) |
| Compatibilitate | pentru dispozitive portabile |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator auto USAMS CC158, 2x USB, 1x USB-C, 65W, 3A, Albastru







