Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Memorie USB Verbatim PinStripe, 4GB, USB 2.0, Negru Cod produs: VER-160481
Vezi toate produsele din categoria Carduri memorie
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Citire: pana la 8 MB/s Scriere: pana la 2.5 MB/s |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate | 4 GB |
| Compatibilitate |
USB |
| Continut pachet | 1x Memorie USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 54 x 21 x 9.22 mm |
| Greutate | 8.6 g |
| Interfata iesire | USB 2.0 |
| Tip produs | Memorie USB |
Memorie USB Verbatim PinStripe, 4GB, USB 2.0, Negru
Accesoriu esențial
Porturile USB sunt acum disponibile pe aproape toate computerele și sunt instalate în playere multimedia, playere DVD, televizoare, cadre digitale și multe alte dispozitive. Drept urmare, unitățile USB au devenit accesorii esențiale, permițând stocarea și transferul ușor de date.
Protecție fiabilă a conectorului
Unitățile USB Verbatim PinStripe sunt echipate cu un conector retractabil care protejează interfața USB atunci când nu este utilizată. Datorită acestui sistem, utilizatorul nu mai trebuie să se îngrijoreze cu privire la pierderea capacului conectorului.
Detalii produs
Capacitate: 4 GB. Viteză de citire: până la 8MB/s. Viteză de scriere: până la 2.5MB/s. Conector retractabil. Dimensiune mică, design cu dungi.
Cerințe de sistem
Port USB 2.0 (compatibil cu standardele USB 3.2 Gen 1), Windows 11, 10, 8, Mac OS X 10.4 sau versiuni ulterioare.
Date tehnice |
|
| Marcă | Verbatim |
| Dispozitiv | Unitate USB |
| Greutate | 8.6 g |
| Dimensiuni | 54 x 21 x 9.22 mm |
| Notă | Performanța depinde de dimensiunea fișierului și calitatea computerului |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Memorie USB Verbatim PinStripe, 4GB, USB 2.0, Negru







