Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Mouse gaming wireless GravaStar Mercury M1 Pro, 26000 DPI, 400 mAh, USB-C, Gri inchis Cod produs: GRA-140710
Vezi toate produsele din categoria Mouse
| Specificatii Tehnice | |
| Altele |
Bluetooth 5.1 USB-C |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Windows 7/8/10 |
| Culori disponibile | Gri inchis |
| Dimensiuni | 124 x 64.5 x 39.5 mm |
| Greutate | 88 g |
| Incarcator | Baterie reincarcabila incorporata |
| Interfata mouse | Wireless |
| Rezolutie (dpi) | 26000 DPI |
| Tehnologie | Fara fir |
| Tip | Gaming |
| Tip produs | Mouse gaming |
Mouse gaming wireless GravaStar Mercury M1 Pro, 26000 DPI, 400 mAh, USB-C, Gri inchis
Mouse de gaming wireless GravaStar Mercury M1 Pro (gri închis)
Bucură-te și mai mult de experiența ta de joc. Mouse-ul de gaming wireless GravaStar Mercury M1 Pro este conceput pentru cei mai exigenți jucători. Designul său inovator și funcțiile avansate facilitează obținerea victoriei visurilor tale. Senzorul PAW 3395 cu o rezoluție de până la 26.000 DPI oferă o precizie și o reacție incredibile, cu o accelerație maximă de 650 IPS. De asemenea, poți alege dintre 3 moduri de conectare - 2,4 GHz, Bluetooth 5.1 și USB-C.
Senzor PAW 3395 - precizie și viteză
Datorită senzorului de înaltă performanță PAW 3395, mouse-ul GravaStar Mercury M1 Pro oferă o rezoluție de până la 26.000 DPI, permițându-vă să reglați perfect sensibilitatea pentru orice joc și stil de gaming. Accelerația maximă este de 650 IPS, care, combinată cu o rată de reîmprospătare de până la 4KHz, garantează că fiecare mișcare este surprinsă cu cea mai mare precizie.
Ușor, dar durabil
Scheletul dispozitivului este fabricat dintr-un aliaj de magneziu ușor și durabil, care oferă echilibrul perfect între durabilitate și reacție rapidă. Datorită designului ajurat, mâna ta va rămâne rece chiar și în timpul celor mai lungi sesiuni de joc. În plus, glisoarele din teflon garantează mișcări line pe orice suprafață.
Design universal
GravaStar Mercury M1 Pro se distinge prin forma sa simetrică, care se potrivește perfect oricărei mâini, indiferent de stilul de prindere preferat - palmă, vârf sau gheară. Drept urmare, mouse-ul oferă confort maxim atât pentru jucătorii stângaci, cât și pentru cei dreptaci, permițându-vă să vă concentrați pe deplin asupra jocului.
Trei opțiuni de conectare
Mouse-ul GravaStar Mercury M1 Pro oferă trei opțiuni de conectivitate: 2,4 GHz, Bluetooth 5.1 și USB-C. Așadar, vă puteți bucura de libertate deplină de alegere, indiferent de modul în care vă place să jucați.
Joacă și mai mult timp
O singură încărcare a mouse-ului GravaStar Mercury M1 Pro, care a durat aproximativ o oră și jumătate, permite 146 de ore de joc folosind o conexiune de 2,4 GHz sau până la 200 de ore folosind Bluetooth 5.1. Capacitatea de încărcare USB-C asigură că mouse-ul este întotdeauna gata de acțiune chiar și în timpul sesiunilor intense de joc.
Personalizabil
Mouse-ul dispune de 5 butoane programabile care pot fi personalizate cu software-ul GravaStar prin crearea de macrocomenzi și profiluri personalizate. În plus, capacele detașabile oferă o prindere sigură. Datorită tehnologiei GLOWSYNC, dispozitivul oferă 5 moduri de iluminare din spate RGB. Alegeți dintre 16,7 milioane de culori și faceți ca standul dvs. de gaming să vă reflecte personalitatea!
Inclus:
- Mouse de gaming GravaStar Mercury M1 Pro
- Receptor 1K
- Cablu USB paracord
- Manual de utilizare
- Adaptor A-C
- Tampoane pentru partea de jos
- Autocolante antiderapante
- Lavetă de curățare
| Producător | GravaStar |
|---|---|
| Model | Mercury M1 Pro |
| Senzor | PAW3395DM |
| Circuit integrat al controlerului principal | NRF52833 |
| Rată de reîmprospătare | 4 kHz |
| Rezoluție (DPI) | Până la 26.000 |
| Viteză maximă | 650 inci/sec |
| Accelerație maximă | 50G |
| Frecvența de raportare USB | 1000Hz-4000Hz |
| Encoder (rotiță de derulare) | Durată de viață de 1 milion de rotații |
| Iluminare din spate | Flux de culoare, Respirație monocromă, Mod neon constant de culoare, Respirație de culori mixte (utilizatorii pot personaliza și folosind o aplicație pe calculator - software-ul poate fi descărcat de pe linkul furnizat pe site-ul oficial) |
| Interfață | USB-C |
| Tensiune/curent de încărcare | 5V/450mA |
| Timp de încărcare | 1,5 ore |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Gama de transmisie | >10 metri |
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Timp de funcționare | Mod 2.4G 4K, lumină stinsă - 36h / 4,5 zile; Mod 2.4G 4K, lumină aprinsă - 30h / 4 zile; Mod 2.4G 1K, lumină stinsă - 146h / 18,5 zile; Mod 2.4G 1K, lumină aprinsă - 65h / 8 zile; Mod Bluetooth, lumină stinsă - 200h / 25 zile; Mod Bluetooth, lumină aprinsă - 75h / 9,5 zile |
| Memorie internă (macro) | Susținut |
| Comutatoare (L/P) | Omron cu aproximativ 50 de milioane de clicuri |
| Numărul de butoane | 6 (Stânga, Centru, Dreapta, Înainte, Înapoi, DPI). Cu excepția butonului Stânga, toate pot fi personalizate prin software. |
| Materialul corpului | Aliaj de magneziu |
| Dimensiuni | 124 x 64,5 x 39,5 mm |
| Greutate | 88 de grame |
| Picioare de șoarece | PTFE |
| memorie internă | 5 butoane programabile, 4 configurații de profil interne |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mouse gaming wireless GravaStar Mercury M1 Pro, 26000 DPI, 400 mAh, USB-C, Gri inchis








