Mouse universal Havit MS951GT, Wireless, USB, 1600 DPI, 6 Butoane, Alb Cod produs: HAV-159967
Vezi toate produsele din categoria Mouse
| Specificatii Tehnice | |
| Altele | 6 Butoane |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Linux Mac Windows 2000/XP/ME/Vista/7/8/10 |
| Culori disponibile | Alb |
| Dimensiuni | 102 x 56 x 37 mm |
| Greutate | 0 g |
| Incarcator | Baterie reincarcabila incorporata |
| Interfata mouse | Wireless |
| Rezolutie (dpi) | 1600 DPI |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip | Wireless |
| Tip produs | Mouse |
Mouse universal Havit MS951GT, Wireless, USB, 1600 DPI, 6 Butoane, Alb
Dacă aveți nevoie de un mouse ergonomic pentru utilizarea zilnică, Havit MS951GT vă va atrage cu siguranță. Acesta asigură o funcționare lină pe o distanță de până la 10 metri datorită conexiunii sale de 2,4 GHz și oferă o rezoluție reglabilă de până la 1600 DPI. În plus, durata de viață a butoanelor ajunge la 3 milioane de clicuri, ceea ce se traduce printr-un produs durabil. La rândul său, mini-receptorul inclus și sistemul plug&play vă vor permite să pregătiți rapid mouse-ul pentru lucru.
Universal
Mouse-ul oferă confort de utilizare datorită designului său ergonomic, putând fi folosit atât de dreptaci, cât și de stângaci. În plus, rezoluția în intervalul de 1000-1200-1600 DPI vă permite să personalizați funcționarea dispozitivului. În plus, puteți depozita mini-receptorul într-un loc dedicat în partea de jos a mouse-ului pentru un transport convenabil al MS951GT.
În set
- mouse
- Mini-receptor USB
| Producător | Havit |
|---|---|
| Model | MS951GT |
| Culoare | alb |
| Conexiune | 2,4 GHz |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Dimensiuni | 102 x 56 x 37 mm |
| Număr de butoane | 6 |
| Rezoluție | 1000-1200-1600 DPI |
| Durata de viață a butoanelor | 3 milioane de clicuri |
| Sursă de alimentare | 1 baterie AA (se recomandă o baterie alcalină) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Mouse universal Havit MS951GT, Wireless, USB, 1600 DPI, 6 Butoane, Alb






