Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Tastatura numerica wireless Keychron Q0 Max, Mecanica, Switch-uri Red, RGB, Bluetooth 5.1, USB-C, 1800 mAh, Negru Cod produs: KEY-140954
Vezi toate produsele din categoria Tastaturi
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Linux MacOS Windows 7/8/10 |
| Continut pachet | 1 x Tastatura |
| Culori disponibile | Negru |
| Interfata tastatura | Wireless |
| Kit | 1 X Tastatura |
| Tastatura iluminata | Da, RGB |
| Tehnologie | Wireless |
| Tip | Numerica |
| Tip produs | Tastatura |
Tastatura numerica wireless Keychron Q0 Max, Mecanica, Switch-uri Red, RGB, Bluetooth 5.1, USB-C, 1800 mAh, Negru
Tastatură numerică Keychron Q0 Max RGB QMK/VIA Knob Version (negru)
Tastatura numerică Keychron Q0 Max RGB este o alegere excepțională pentru gameri, profesioniști IT și oricine caută un instrument precis pentru muncă și divertisment. Se remarcă prin carcasa metalică, suportul N-Key Rollover, conectivitatea wireless de 2,4 GHz sau Bluetooth 5.1, clapele PBT durabile și comutatoarele mecanice Gateron Jupiter. De asemenea, puteți programa liber macro-uri cu software-ul QMK.
Diverse opțiuni de conectivitate
Q0 Max suportă o conexiune wireless în banda de 2,4 GHz, care oferă o rată de polling de 1000 Hz. Acest lucru se traduce printr-un răspuns fulgerător și neted, deci va fi ideal pentru gameri. În plus, tastatura suportă Bluetooth 5.1 - folosind această tehnologie, o puteți asocia cu trei dispozitive simultan și puteți comuta liber între ele.
Construcție solidă
Carcasa Q0 Max este fabricată din aluminiu 6063, care a trecut prin 24 de etape de producție, inclusiv prelucrare CNC, lustruire, anodizare și sablare. Ca rezultat, veți obține un produs care nu este doar funcțional, ci și estetic - vă va decora biroul fantastic. Tastatura se distinge, de asemenea, prin designul său compact - nu va ocupa prea mult spațiu valoros. Q0 Max utilizează, de asemenea, taste unice KSA Double-Shot PBT, care se caracterizează prin rezistență la petele grase și durată lungă de viață. Profilul KSA oferă confort în timpul tastaturii, iar materialul PBT previne uzura tastelor. Aceasta este o investiție excelentă pentru anii următori!
Funcționare confortabilă
Cu Q0 Max, fiecare clic este o plăcere. Datorită utilizării de spume acustice specializate, cum ar fi IXPE, PET și latex, apăsarea tastelor oferă o receptivitate și un confort excepționale. Mai mult, tastatura este proiectată astfel încât componentele sale individuale să poată fi înlocuite cu ușurință. Astfel, o puteți personaliza în funcție de preferințele dumneavoastră! Modelul Q0 Max introduce, de asemenea, un design inovator al garniturii Double-Gasket. Utilizarea plăcuțelor suplimentare de silicon reduce în mod eficient rezonanța acustică, ceea ce reduce zgomotul generat de apăsarea tastelor. Ca urmare, dispozitivul oferă o experiență sonoră mai silențioasă și mai plăcută.
Nucleu puternic - ARM Cortex-M4
În inima Q0 Max se află un procesor ARM Cortex-M4 cu 256 KB de memorie Flash, care oferă performanță și flexibilitate remarcabile. În modul cu fir și 2,4 GHz, acesta garantează o rată de polling de 1000 Hz, făcând decalajul jocurilor practic imperceptibil. Cu Keychron obțineți un avantaj încă de la început!
Programare și personalizare cu QMK
Cu suport pentru software-ul open source QMK, tastatura Q0 Max oferă utilizatorilor posibilități aproape nelimitate pentru atribuirea de macro-uri, comenzi rapide și modificarea setărilor. Folosind aplicația Keychron Launcher, puteți personaliza fără efort funcțiile fiecărei taste!
Retroiluminare RGB
Retroiluminarea RGB a modelului Q0 Max este orientată către utilizator pentru efecte de iluminare mai pronunțate. Datorită acestui design și a utilizării tastelor KSA PBT, iluminarea este subtilă și nu interferează cu utilizarea zilnică. De asemenea, va funcționa bine cu alte keycaps instalate de utilizator, cum ar fi KSA, OEM sau Cherry.
Comutatoare Gateron Jupiter
Datorită comutatoarelor sale exclusive Gateron Jupiter, modelul Q0 Max oferă performanțe fiabile și durabilitate. Acestea au o durată de viață de până la 80 de milioane de apăsări, iar designul atent al difuzorului LED asigură o transmisie excelentă a iluminării de fundal RGB. În plus, stabilizatoarele PCB integrate vă permit să vă bucurați de o experiență mai lină atât în timpul tastării, cât și în timpul jocului. Q0 Max permite, de asemenea, înlocuirea ușoară a comutatoarelor datorită suportului hot-swapping - și fără a fi nevoie de lipire. Produsul acceptă majoritatea comutatoarelor mecanice cu 3 pini și 5 pini, inclusiv Gateron, Cherry MX sau Kailh.
Inclusiv
- Tastatură numerică (inclusiv carcasă din aluminiu, PCB, placă de oțel, spumă de absorbție a sunetului, spumă IXPE, folie PET, tampon latex inferior, spumă acustică inferioară, folie PET inferioară, garnitură 8x, 3 seturi de stabilizatori, set de taste PBT, set de comutatoare)
- Cablu USB-C la USB-C
- Adaptor de la USB-A la USB-C
- Adaptor receptor
- Receptor USB-A 2,4 GHz
- Extractor pentru capace de taste și întrerupătoare
- Cheie Allen
- Șurubelniță
| Producător | Keychron |
|---|---|
| Model | Q0 Max |
| Tip | Mecanic |
| Conectare | Bluetooth 5.1 / 2,4 GHz / cu fir |
| Material carcasă | Aluminiu |
| Material placă | Oțel |
| Rata de sondaj | 1000 Hz (2,4 GHz și modul cu fir) / 90 Hz (modul Bluetooth) |
| Capacitatea bateriei | 1800 mAh |
| Tipul bateriei | Li-po |
| Timp de funcționare (RGB) | Până la 50 h (luminozitate minimă) |
| Timp de încărcare | Aproximativ 2,5 h |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Sisteme compatibile | macOS / Windows / Linux |
| N-Key Rollover (NKRO) | Da, în modurile fără fir și cu fir |
| Schimb la cald (Hot-swapping) | Da. Tastatura este compatibilă cu majoritatea comutatoarelor MX cu 3 pini și 5 pini, cum ar fi Gateron, Cherry MX, Kailh etc. |
| Taste | KSA PBT cu dublă lovitură |
| Comutatoare | Gateron Jupiter |
| MCU | ARM Cortex-M4 32-bit STM32F402 (256KB Flash) |
| Iluminare din spate | LED RGB |
| Stabilizator | Stabilizatoare PCB înșurubate |
| Port de încărcare | USB-C |
| Cablu | Cablu USB-C + adaptor USB-A la USB-C |
| Numele dispozitivului Bluetooth | Keychron Q0 Max |
| Temperatura de funcționare | De la -10°C la 50°C |
| Lățime | 118,2 mm |
| Lungime | 137,0 mm |
| Înălțime la partea frontală | 22,01 mm (fără capace de taste) |
| Înălțime spate | 34,58 mm (fără capace de taste) |
| Înălțimea picioarelor | 2,2 mm |
| Unghi | 5,2° |
| Greutate | Aproximativ 684 g (versiune complet asamblată) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tastatura numerica wireless Keychron Q0 Max, Mecanica, Switch-uri Red, RGB, Bluetooth 5.1, USB-C, 1800 mAh, Negru








