Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Tattu cu mufa Molex, 600 mAh, Galben Cod produs: TAT-147242
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 600 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Galben |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 3.7 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Tattu cu mufa Molex, 600 mAh, Galben
Baterie Tattu 600mAh 3.7V 30C 1S1P Molex (1 buc)
Specific pentru utilizarea UAV, marca Tattu a proiectat noi baterii cu o calitate de neegalat. Acestea oferă o putere excepțională, indiferent dacă utilizați drone mai mici pentru uz recreațional sau platforme grele pentru aplicații de calcul. Bateriile arată adesea similar din exterior, însă adevărata lor putere se află în interior. Celulele din bateriile Tattu sunt dezvoltate special pentru cerințele UAV.
Instrucțiuni de siguranță
Nu descărcați sub 3,0 V per celulă. Încărcați numai cu un încărcător bazat pe microprocesor în modul de încărcare a pachetului de litiu polimer. Nu scurtcircuitați polii, nu perforați, nu expuneți la lumina directă a soarelui, depozitați departe de obiecte inflamabile, eliminați în containere special pregătite.
| Tensiune | 3,7 V |
|---|---|
| Capacitate | 600 mAh |
| Număr de celule | 1 |
| Tipul conectorului | Molex |
| Tip fișă de echilibrare | Molex / JST-XHR |
| Curent de descărcare (continuu) | 30C |
| Lungime | 60 mm |
| Lățime | 19 mm |
| Înălțime | 7 mm |
| Greutate | 15,7 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Tattu cu mufa Molex, 600 mAh, Galben







