Acumulator Lipo Tattu cu mufa XT60, 1550 mAh, Galben Cod produs: TAT-147243
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 1550 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Galben |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 14.8 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Tattu cu mufa XT60, 1550 mAh, Galben
Bateriile Tattu
Special pentru utilizarea UAV, marca Tattu a proiectat baterii noi de o calitate de neegalat. Acestea oferă o putere excepțională, indiferent dacă utilizați drona mai mici pentru uz recreațional sau platforma grea pentru aplicații de calcul. Bateriile arată adesea similar din exterior, însă adevărata lor forță se află în interior. Celulele din bateriile Tattu sunt dezvoltate special pentru cerințele UAV.
Instrucțiuni de siguranță
Nu descărcați sub 3,0V per celulă. Încărcați numai cu un încărcător bazat pe microprocesor în modul de încărcare a pachetului litiu-polimer.
Nu scurtcircuitați polii, nu perforați, nu expuneți la lumina directă a soarelui, depozitați departe de obiecte inflamabile, eliminați în containere speciale
| Tensiune | 14,8 V |
|---|---|
| Capacitate | 1550 mAh |
| Număr de celule | 4 |
| Tipul conectorului | XT60 |
| Tip balancer | JST-XHR |
| Curent de descărcare (continuu) | 120C |
| Lungime | 76 mm |
| Lățime | 38 mm |
| Înălțime | 33 mm |
| Greutate | 176 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Tattu cu mufa XT60, 1550 mAh, Galben







