Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 1300 mAh, Alb Cod produs: GEN-148401
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate acumulator | 1300 mAh |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Model compatibil | Universal |
| Tensiune acumulator | 11.1 V |
| Tip acumulator | Li-Polymer |
| Tip produs | Acumulator |
| Utilizat pentru | Universal |
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 1300 mAh, Alb
Baterie Lipo Gens ace G-Tech Soaring 1300mAh 11.1V 30C 3S1P
Bateria Lipo Gens ace G-Tech Soaring este proiectată pentru a oferi energie fiabilă și eficientă pentru o varietate de modele RC, cum ar fi avioanele și jeturile F-18 și F-22 Raptor, precum și Parkmaster 3D și Airfield F15 Jet. Acesta oferă o capacitate de 1.300 mAh, o tensiune de 11,1V (3S) și un curent de descărcare de 30C, astfel încât poate garanta suficientă putere pentru zborul dinamic și manevrele avansate. Conectorul XT60 și fișa de echilibrare JST-XH permit conectarea ușoară și sigură la multe dispozitive disponibile, în timp ce greutatea de 107 g și dimensiunile compacte de 71,5 x 35 x 21 mm se potrivesc perfect în modele mai mici, minimizând impactul asupra greutății totale și comportamentului de zbor.
| Producător | Gens ace |
|---|---|
| Model | GEA133S30X6GT |
| Capacitate | 1300 mAh |
| Tensiune | 11.1 V / 3S |
| Curent de descărcare | 30C |
| Tipul conectorului | XT60 |
| Tip conector balansator | JST-XH |
| Greutate | 107 g |
| Dimensiuni | 71,5 x 35 x 21 mm |
| Lungimea cablului (C/D) | 45 mm / 120 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Acumulator Lipo Gens Ace G-Tech Soaring cu mufa XT60, 1300 mAh, Alb







