Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Incarcator camera video sport Telesin pentru GoPro Hero 13 Black, incarcare simultana 3 baterii, Negru Cod produs: TEL-167992
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
GoPro |
| Capacitate acumulator | 1950 mAh |
| Compatibilitate |
Hero 13 Black |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | Hero 13 Black |
| Tensiune acumulator | 4.4 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip produs | Incarcator |
| Utilizat pentru | Camere video sport |
Incarcator camera video sport Telesin pentru GoPro Hero 13 Black, incarcare simultana 3 baterii, Negru
Încărcătorul de baterii Telesin S0-BCG-10-TGP este o soluție convenabilă și portabilă pentru încărcarea simultană a trei baterii pentru GoPro Hero 13 Black (este nevoie de numai 2,8 ore pentru a le încărca complet). Datorită dimensiunii sale compacte, acesta va încăpea într-un buzunar sau într-un rucsac, fiind un accesoriu ideal pentru călătorii și artiștii care înregistrează în aer liber.
Încărcare inteligentă și protecție
Tehnologia avansată de decodare asigură încărcarea în siguranță atât a bateriilor originale, cât și a celor de schimb, protejându-le de supraîncălzire, supratensiune și supraîncărcare. Sistemul BMS are grijă de durata lungă de viață a bateriilor, iar indicatoarele LED arată nivelul de încărcare, permițându-vă să monitorizați starea bateriei în timp real.
Design practic și confort de utilizare
Carcasa încărcătorului nu numai că găzduiește trei baterii, dar are și două sloturi pentru carduri de memorie, permițându-vă să vă depozitați în siguranță cele mai importante accesorii. Materialul ABS de înaltă calitate asigură durabilitate și rezistență la deteriorare, iar portul USB-C permite încărcarea rapidă oriunde.
Inclus
- Telesin S0-BCG-10-TGP încărcător cu trei baterii
- Cablu USB-C
- Manual de utilizare
| Producător | Telesin |
|---|---|
| Cod producător | S0-BCG-10-TGP |
| Intrare | 5V⎓2A |
| Ieșire | 4.48V⎓650mA × 3 |
| Temperatura de funcționare | 5°C - 45°C |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | 59 × 57 × 51 mm |
| Greutate | 28 g |
| Compatibilitate | Baterii GoPro Hero 13 Black |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator camera video sport Telesin pentru GoPro Hero 13 Black, incarcare simultana 3 baterii, Negru







