Incarcator camera video sport Telesin pentru DJI Osmo Action 5 Pro, incarcare simultana 3 baterii, Negru Cod produs: TEL-168584
Vezi toate produsele din categoria Incarcatoare si acumulatori camere video sport
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
DJI |
| Capacitate acumulator | 0 mAh |
| Compatibilitate |
DJI Osmo Action 5 Pro |
| Culori disponibile | Negru |
| Model compatibil | DJI Osmo Action 5 Pro |
| Tensiune acumulator | 4.4 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tip produs | Incarcator |
| Utilizat pentru | Camere video sport |
Incarcator camera video sport Telesin pentru DJI Osmo Action 5 Pro, incarcare simultana 3 baterii, Negru
Aveți grijă de înregistrarea continuă cu un încărcător Telesin creat special pentru posesorii de camere DJI Osmo Action 5 Pro. Acest dispozitiv compact și puternic vă permite să încărcați trei baterii simultan, oferind încărcare PD rapidă și gestionare inteligentă a energiei. Indiferent de locul în care vă aflați, puteți conta pe faptul că sunteți complet încărcat și gata de plecare - încărcătorul oferă 100% energie ori de câte ori aveți nevoie.
Gestionarea inteligentă a încărcării
Cu un cip inteligent încorporat, încărcătorul detectează automat nivelul de încărcare al fiecărei baterii și prioritizează încărcarea celor cu cel mai scăzut nivel pentru a oferi suport instantaneu în situații de urgență. Tehnologia de încărcare rapidă PD, combinată cu un mod inteligent de încărcare de scurgere declanșat la un nivel de energie de 80%, nu numai că ajută la accelerarea procesului de încărcare, dar protejează și durata de viață a bateriilor încărcate.
Control complet și siguranță
Telesin a avut grijă de protecția completă - încărcătorul oferă protecție împotriva supratensiunii, supraîncărcării, scurtcircuitului, supraîncărcării și supraîncălzirii. În plus, atunci când procesul de încărcare nu are loc, este suficient să deschideți capacul pentru a verifica nivelul de încărcare al bateriei datorită indicatorilor LED ușor de citit: verde (100%), verde deschis (75%), galben (50%) și portocaliu (25%).
Design compact
Telesin nu este doar despre încărcarea rapidă, ci și despre depozitarea practică. Carcasa poate găzdui până la trei baterii și două carduri TF, astfel încât să aveți întotdeauna cu dvs. cele mai importante accesorii. Designul ușor și la îndemână face accesoriul ideal pentru călătorii - oriunde vă duce creativitatea. Obțineți o sursă de alimentare fiabilă și țineți totul sub control cu încărcătorul Telesin.
Inclusiv
- încărcător
- cablu de încărcare
- manual de utilizare
| Producător | Telesin |
|---|---|
| Model | S0-BCG-34-TDJ |
| Greutate | 112 g |
| Dimensiuni | 132 x 61 x 27 mm |
| Tensiune de intrare | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Tensiune de ieșire | 4.45V/3A |
| Temperatura de funcționare | 0℃~40℃ |
| Culoare | Negru |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Incarcator camera video sport Telesin pentru DJI Osmo Action 5 Pro, incarcare simultana 3 baterii, Negru







