Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Light Blue Cod produs: LEX-175995
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Albastru |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 170 g |
| Inaltime | 26 mm |
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 104 mm |
| Material |
ABS Aluminiu Policarbonat |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Light Blue
Ceas de alarmă Lexon Flip Premium cu două fețe
Ceas de alarmă cu două fețe
Ceasul de alarmă Lexon Flip Premium surprinde prin designul său cu două fețe, care permite activarea sau dezactivarea ușoară a alarmei.
Control intuitiv prin panou tactil
O parte a ceasului de alarmă este marcată ca ON, iar cealaltă ca OFF, permițând un control intuitiv prin panoul tactil. În plus, ceasul de alarmă dispune de o funcție de amânare și de ajustarea luminozității ecranului VA LCD. Există, de asemenea, o opțiune de blocare a ecranului în timpul transportului, făcându-l și mai practic.
Companion compact de călătorie
Ceasul de alarmă Flip Premium are dimensiuni compacte, făcându-l perfect pentru dormitoarele moderne. De asemenea, este un companion practic în timpul călătoriilor. În plus, timpul de încărcare al ceasului de alarmă este de aproximativ 3 ore, oferind 3 luni de funcționare. Un cablu USB-C este inclus în set.
Design elegant cu materiale durabile
Ceasul de alarmă este fabricat din materiale durabile precum ABS, aluminiu și policarbonat. Acest lucru îl face rezistent la daune mecanice și asigură o utilizare de lungă durată.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian și Jeremy Wright |
| Color | Albastru deschis |
| Material | ABS, Aluminiu, Policarbonat |
| Dimensiuni | 104 x 65 x 26 mm |
| Greutate | 170 g |
| Durata de viață a bateriei | Până la 3 luni |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Accesorii incluse | Cablu USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Light Blue







