Tastatura SwitchBot pentru incuietoare smart, Raza Bluetooth 50m, IP65, Negru Cod produs: SWI-141843
Vezi toate produsele din categoria Accesorii control acces si supraveghere
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
SwitchBot |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori | Wireless |
| Culori disponibile | Negru |
| Dimensiuni | 112 x 38 x 36 mm |
| Material | Policarbonat |
| Tip produs | Tastatura |
Tastatura SwitchBot pentru incuietoare smart, Raza Bluetooth 50m, IP65, Negru
SwitchBot Keypad lock keypad - buton tactil
SwitchBot Keypad lock keypad este o soluție convenabilă și sigură care îți oferă control total asupra cine poate intra în casa ta. Oferă acces ușor și rapid la încuietoare, fără a fi nevoie de chei, iar instalarea sa nu va fi o problemă. Ai la dispoziție 2 metode de deblocare a ușii - prin amprentă sau PIN, oferindu-ți libertatea de a alege metoda care ți se potrivește cel mai bine.

Alege metoda ta
Panoul de control oferă două metode convenabile de deblocare a ușii. Prima este un cititor de amprente, care îți va permite să intri în casa ta în cel mai scurt timp cu amprentele tale unice. A doua opțiune este un cod PIN, pe care îl poți personaliza cu ușurință în funcție de preferințele tale și îl poți schimba oricând. De asemenea, poți folosi un card de acces dedicat pentru a deschide ușa cu o simplă mișcare. Ce este mai mult, panoul de control își amintește până la 100 de parole și amprente diferite!

Fiabil și durabil
Accesoriul este pregătit să facă față diferitelor condiții meteorologice! Datorită ratingului său de impermeabilitate IP65, nu trebuie să-ți faci griji că se va deteriora în ploaie sau zăpadă. Temperatura de funcționare de -25°C până la 66°C îl face potrivit pentru utilizare pe tot parcursul anului, chiar și în condiții extreme. Ce este mai mult, o durată de viață a bateriei de până la 2 ani asigură o performanță de lungă durată și fiabilă.

Inclus
- panou de control pentru încuietoare x1
- bracket de montare x1
- autocolant de aliniere x1
- bandă adezivă dublă x1
- baterie CR123A x2
- șervețel umed x1
- ac x1
- inel de cauciuc x2
- card SwitchBot x1
- deschizător triunghiular x1
- set de șuruburi x1
- manual de instrucțiuni x1
| Producător | SwitchBot |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Material | PC + ABS |
| Interval Bluetooth | 50 m |
| Aplicație | SwitchBot |
| Cerințe de sistem | iOS 11 sau mai recent, Android OS 5.0 sau mai recent |
| Tip baterie | CR123A x2 |
| Durata de viață a bateriei | 2 ani |
| Dimensiuni | 112 x 38 x 36 mm |
| Greutate | 130 g |
| Rezistență la apă | IP65 |
| Temperatură de lucru | de la -25°C la 66°C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Tastatura SwitchBot pentru incuietoare smart, Raza Bluetooth 50m, IP65, Negru






