Ceas cu alarma Lexon Ray, Senzor Temperatura / Umiditate, Night Mode, Display Digital, USB-C, Gold Cod produs: LEX-175841
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gold |
| Functii |
Alarma Termometru |
| Greutate | 230 g |
| Inaltime | 4.4 cm |
| Latime | 7.4 cm |
| Lungime | 9 cm |
| Material |
ABS Aluminiu |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Ray, Senzor Temperatura / Umiditate, Night Mode, Display Digital, USB-C, Gold
Ceas de alarmă versatil
Ceasul Ray este un ceas de alarmă incredibil de versatil care îți permite să îți începi ziua ușor și să o închei cu un somn liniștit. Echipat cu un display LCD VA negru care asigură o vizibilitate excelentă în orice moment al zilei sau nopții și senzori pentru temperatură și umiditate, oferă informații utile pentru bunăstarea ta zilnică.
Utilizare intuitivă
Oferind o utilizare intuitivă, pur și simplu înclină ceasul pe baza sa pentru a-l opri și așează-l înapoi vertical pentru a-l activa. Ceasul Ray oferă o gamă largă de melodii și sunete naturale pentru a te trezi ușor. Modul de noapte îți permite să adormi liniștit fără deranjurile luminii ecranului.
Trezirea cu stil
Ceasul Ray este de asemenea epitomul stilului și eleganței. Designul său minimalist și carcasa din aluminiu cu dungi unice adaugă o notă modernă interiorului tău. Disponibil în mai multe culori, se integrează perfect în orice decor.
Durată lungă de viață a bateriei
Durata lungă de viață a bateriei este un alt avantaj al ceasului Ray. Oferind până la 6 luni de funcționare cu o singură încărcare, poate fi încărcat ușor folosind USB-C. Spune adio neplăcerilor cauzate de bateriile descărcate! Te poți baza pe ceasul tău de alarmă timp de multe luni fără a te îngrijora de încărcări frecvente.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Neil Poulton |
| Culoare | Auriu |
| Material | ABS, Aluminiu |
| Dimensiuni | 9 x 4.4 x 7.4 cm |
| Greutate | 230 g |
| Durata bateriei | Până la 6 luni |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Accesorii incluse | Cablu USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Ray, Senzor Temperatura / Umiditate, Night Mode, Display Digital, USB-C, Gold







