Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Portocaliu Cod produs: LEX-175952
Vezi toate produsele din categoria Ceasuri decorative
| Livrare in easybox | |
| Livrare prin curier: | |
| Ridicare personală: |
| Specificatii Tehnice | |
| Baterii necesare | Nu necesita baterii. Are acumulator |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Portocaliu |
| Functii | Alarma |
| Greutate | 170 g |
| Inaltime | 26 mm |
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 104 mm |
| Material |
ABS Aluminiu Policarbonat |
| Mecanism | Electric |
| Tip ceas | De masa |
| Tip display | Digital |
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Portocaliu
Ceas de alarmă dual-side
Ceasul de alarmă Lexon Flip Premium surprinde prin designul său dual-side, permițându-vă să activați sau să dezactivați alarma cu ușurință.
Control intuitiv prin panoul tactil
O parte a ceasului de alarmă este marcată ca ON și cealaltă ca OFF, permițând un control intuitiv prin panoul tactil. În plus, ceasul de alarmă dispune de o funcție de amânare și de luminozitate ajustabilă a ecranului LCD VA. Există, de asemenea, o opțiune de blocare a ecranului pentru transport, făcându-l și mai practic.
Companion de călătorie compact
Ceasul de alarmă Flip Premium are dimensiuni compacte, făcându-l perfect pentru dormitoarele moderne. Este, de asemenea, un companion de călătorie practic. Mai mult, ceasul de alarmă are un timp de încărcare de doar aproximativ 3 ore, oferind până la 3 luni de funcționare. Setul include un cablu USB-C.
Design elegant cu materiale durabile
Ceasul de alarmă este fabricat din materiale durabile, cum ar fi ABS, aluminiu și policarbonat. Acest lucru asigură că este rezistent la daune mecanice și oferă o utilizare de lungă durată.
Specificații tehnice |
|
| Producător | Lexon |
| Designer | Adrian și Jeremy Wright |
| Culoare | Portocalie |
| Material | ABS, Aluminiu, Policarbonat |
| Dimensiuni | 104 x 65 x 26 mm |
| Greutate | 170 g |
| Durata de viață a bateriei | Până la 3 luni |
| Surse de alimentare | USB-C |
| Inclus | Cablul USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Ceas cu alarma Lexon Flip Premium, Snooze, Display Digital, Luminozitate ajustabila, USB-C, Portocaliu







