Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Hub smart Meross MSH300, WiFi, Compatibil Apple HomeKit, Alb Cod produs: MER-141707
Vezi toate produsele din categoria Senzori si sisteme de securitate
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Meross |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectivitate | Wi-Fi |
| Conectori | Wireless |
| Culori disponibile | Alb |
| Material | Plastic |
| Numar device-uri incluse | 1 |
| Numar senzori | 1 |
| Raza actiune | 0 m |
| Tehnologie | Smart |
| Tip produs | Hub |
| Tip senzor | Unitate centrala |
| Utilizare | Interior |
| Utilizat pentru | Supraveghere casa |
Hub smart Meross MSH300, WiFi, Compatibil Apple HomeKit, Alb
Hub WiFi inteligent Meross MSH300 (HomeKit)
Simplificați gestionarea casei dvs. inteligente cu ajutorul gateway-ului Meross MSH300. Acest gateway vă permite să conectați dispozitive precum senzori și termostate la rețeaua Wi-Fi existentă, ceea ce face convenabil controlul acestora de la distanță, de exemplu, prin intermediul aplicației Meross. Produsul este, de asemenea, compatibil cu Apple HomeKit. Gateway-ul acceptă atât Wi-Fi 802.11n, cât și 433 MHz, oferindu-vă o mai mare flexibilitate. De asemenea, dispune de un design compact, care nu va ocupa mult spațiu în casa dvs.
Compatibilitate largă, multe posibilități
Gateway-ul vă permite să conectați până la 16 dispozitive, astfel încât nu trebuie să vă limitați. Este compatibilă cu dispozitive precum senzorul de temperatură și umiditate Meross MS100, senzorul de scurgeri de apă Meross MS400 și senzorul de fum Meross GS559A. Permite gestionarea comodă a echipamentelor selectate prin intermediul smartphone-ului dvs. În acest scop, puteți utiliza aplicația Meross sau ecosistemul Apple HomeKit. Acum, tot ceea ce aveți nevoie este la îndemâna dumneavoastră!
| Producător | Meross |
|---|---|
| Model | MSH300 |
| Intrare | 5 V DC, 500 mA min. |
| Dimensiuni | 59 x 41 x 21 mm |
| LED | 1x LED indicator de stare |
| Butoane | 1x buton de alimentare |
| Antene | 1x antenă Wi-Fi internă, 1x antenă internă 1T1R 433 MHz RF 1T1R 433 MHz |
| Standard de comunicare fără fir |
IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz;
1T1R 433 MHz RF; |
| Securitate |
Suport pentru WEP pe 64/128 biți, WPA-PSK, WPA2-PSK
*Produsul nu acceptă Wi-Fi pentru întreprinderi. |
| Sisteme acceptate | iOS 13 și mai nou, Android 6.0 și mai nou |
| Dispozitive Meross compatibile | MS100, MS100F, MS200, MS400, MTS100, MTS150, MTS150P, GS559A |
| Compatibilitate | Apple HomeKit |
| Aplicație | Meross |
| Temperatura de funcționare | De la 0°C la 40°C |
| Temperatura de depozitare | De la -40°C la 70°C |
| Umiditatea mediului de funcționare | 10-90% (fără condensare) |
| Umiditatea mediului de depozitare | 5-90% (fără condensare) |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Hub smart Meross MSH300, WiFi, Compatibil Apple HomeKit, Alb







