Adaptor cablu date USB la Micro USB McDodo OT-3820, Negru Cod produs: MCD-145169
Vezi toate produsele din categoria Video
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
Micro USB USB |
| Culori disponibile | Negru |
| Lungime | 0 m |
| Rata de refresh | 0 Hz |
| Rezolutie video | 0 p |
| Tip | Adaptor |
| Tip conector 1 | USB |
| Tip conector 2 | Micro USB |
| Tip produs | Adaptor cablu date |
| Viteza de transfer | 0 |
Adaptor cablu date USB la Micro USB McDodo OT-3820, Negru
McDodo OT-3820 Adaptor USB-la-Micro USB (negru).
Adaptorul McDodo OT-3820 este soluția perfectă pentru posesorii de dispozitive cu conectori Micro USB care doresc să utilizeze cabluri USB-C. Acesta suportă o gamă largă de dispozitive, de la smartphone-uri la tablete și difuzoare Bluetooth, iar cu mânerul său flexibil din silicon, îl puteți prinde cu ușurință de geantă, chei sau curea, avându-l mereu la îndemână.
Încărcare rapidă QC
Scapă de frustrarea legată de încărcarea prea lentă! Cu suport pentru tehnologia QC Fast Charge, adaptorul oferă încărcare rapidă și eficientă pentru dispozitivele compatibile. Acum telefonul, tableta sau alte dispozitive vor fi gata de utilizare atunci când aveți nevoie de ele.
| Producător | McDodo |
|---|---|
| Model | OT-3820 |
| Culoare | Negru |
| Material | Aliaj de aluminiu + silicon |
| Interfață | USB-C la micro USB |
| Funcție | Încărcare + transfer de date |
| Dimensiuni | 28,8 x 11,32 x 6,93 mm |
| Greutate | 3 g |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Adaptor cablu date USB la Micro USB McDodo OT-3820, Negru






