Adaptor Hub 10-in-1 Blitzwolf BW-TH5, 1x USB 3.0, 3x USB 2.0, 1x USB-C 2.0, 1x Slot Card TF, 1x Port HDMI, 1x RJ45, 1x Slot Card SD, Silver Cod produs: BLI-149204
Vezi toate produsele din categoria Hub-uri
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Conectori |
HDMI MicroSD RJ45 TF USB USB-C |
| Culori disponibile | Argintiu |
| Material | Metal |
| Porturi | 3x USB C, 1x USB-C PD, 1x HDMI, 1x Card Slot SSD |
| Putere | 100 W |
| Rata de refresh | 30 Hz |
| Rezolutie video | 4K |
| Tip conector 1 | USB-C |
| Tip conector 2 |
HDMI MicroSD RJ45 TF USB USB-C |
| Tip produs |
Adaptor cablu date Adaptor video Hub |
| Viteza de transfer | 5 Gbps |
Adaptor Hub 10-in-1 Blitzwolf BW-TH5, 1x USB 3.0, 3x USB 2.0, 1x USB-C 2.0, 1x Slot Card TF, 1x Port HDMI, 1x RJ45, 1x Slot Card SD, Silver
Blitzwolf BW-TH5 este o stație de andocare care oferă o gamă largă de funcții și porturi, concepute pentru a crește productivitatea. Fabricat din metal de înaltă calitate, acesta oferă durabilitate și un design elegant. Dimensiunile sale compacte și greutatea redusă o fac ideală pentru utilizarea atât la birou, cât și în deplasare.
Interfețe și conectivitate
Stația de andocare Blitzwolf BW-TH5 este echipată cu numeroase porturi pentru a conecta simultan diverse dispozitive. Are un port USB 3.0 și trei porturi USB 2.0 pentru transfer rapid și eficient de date. Portul HDMI suportă o calitate video de până la 4K@30Hz (3840x2160), ceea ce îl face ideal pentru prezentări și lucrul cu grafică de înaltă calitate.
Porturi și conectori
Blitzwolf BW-TH5 oferă un port pentru card SD și card TF, permițând accesul rapid la fișierele stocate pe aceste medii. De asemenea, are un port de încărcare PD care suportă până la 100W de putere pentru încărcarea rapidă și eficientă a dispozitivelor. Un conector RJ45 Ethernet oferă o conexiune la internet stabilă și rapidă de până la 100 Mbps, esențială atunci când lucrați cu fișiere mari sau în streaming.
Performanță și viteză
Portul USB 3.0 oferă viteze de transfer de date de până la 5Gbps, care este compatibil cu USB 2.0. Alte porturi USB și sloturile pentru carduri SD/TF oferă viteze de transfer de până la 480Mbps pentru transferuri rapide de fișiere. Cu suport pentru tehnologia OTG, stația de andocare poate funcționa cu o gamă largă de dispozitive, inclusiv laptopuri, tablete și smartphone-uri care acceptă interfața USB-C.
Compatibilitate și sisteme de asistență
Stația de andocare Blitzwolf BW-TH5 este compatibilă cu majoritatea laptopurilor care acceptă interfața USB-C. Aceasta suportă sisteme de operare precum OS, Windows și Linux, ceea ce o face un instrument universal pentru utilizatorii de diferite platforme.
| Marca | BlitzWolf |
|---|---|
| Model | BW-NEW TH5 |
| Culoare | Argint |
| Dimensiune | 195 x 30 x 11mm |
| Lungimea cablului | 230mm |
| Material | metalic |
| Convertor | USB-C |
| Interfață | 1 x port USB 3.0; 3 porturi USB 2.0; 1 x port HD; 1 x card SD; 1 x port de încărcare card TF 1 x PD; port Type-C 2.0; 1 x RJ45 Ethernet |
| Ieșire afișaj HD | Până la 4K@30Hz (3840 x 2160) |
| Putere de ieșire | 5V-20V/5A |
| Putere PD W | 100W Max |
| Viteza de transfer USB-C 2.0 | 480Mbps |
| Viteza de transmisie USB 3.0 | 5Gbps (compatibil cu USB2.0) |
| Viteza de transfer USB 2.0 | 480Mbps |
| Viteza de transfer a cardului SD/TF | 480Mbps |
| Viteza maximă Ethernet RJ45 | 100Mbps |
| Sistem de suport | OS、WINGDOWS、LINUX |
| Alte caracteristici | Suport OTG |
| Compatibilitate | Compatibil cu majoritatea laptopurilor care acceptă interfața USB-C |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Adaptor Hub 10-in-1 Blitzwolf BW-TH5, 1x USB 3.0, 3x USB 2.0, 1x USB-C 2.0, 1x Slot Card TF, 1x Port HDMI, 1x RJ45, 1x Slot Card SD, Silver






