Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Aparat electric EMS de masaj pentru gat ANLAN ALMJY01-02, 500 mAh, 2.5W, Alb Cod produs: ANL-141869
Vezi toate produsele din categoria Ingrijire faciala
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Destinat pentru | Masaj |
| Tip actionare | Vibratii |
| Tip produs | Aparat ingrijire faciala |
| Utilizare | Uz casnic |
| Utilizat pentru |
Barbati Femei |
| Zona corporala | Gat |
Aparat electric EMS de masaj pentru gat ANLAN ALMJY01-02, 500 mAh, 2.5W, Alb
Aparat electric de masaj pentru gât de la ANLAN
Bucurați-vă de o piele netedă, fermă și vizibil întinerită. Aparatul de masaj pentru gât de la ANLAN oferă mai multe moduri pentru o îngrijire completă a pielii. Acesta permite o curățare profundă și poate oferi masaj EMS. Afectează pielea cu o temperatură de 45°C și lumină în 3 culori - roșu, albastru și verde. De asemenea, utilizează acțiunea ionică. Este echipat cu o baterie durabilă de 500 mAh.
3 moduri de lucru
Cele 3 moduri disponibile ale aparatului de masaj pot satisface diversele nevoi ale utilizatorilor. Modul EMS permite electrostimularea mușchilor și ajută la îmbunătățirea producției de colagen. Acesta netezește ridurile și crește elasticitatea pielii. Modul Clean curăță porii și conferă strălucire tenului. Modul Hot utilizează o temperatură de 45°C pentru a stimula și relaxa ușor pielea, astfel încât contribuie la întinerirea pielii.
Terapia cu lumină în 3 culori
Aparatul de masaj oferă, de asemenea, terapie cu lumină în 3 culori. Lumina roșie înlătură ridurile, regenerează pielea deteriorată și îmbunătățește producția de colagen. Lumina albastră te scapă de acnee și calmează inflamațiile. Lumina verde promovează microcirculația sângelui în piele și reduce umflăturile. Toate acestea vă vor permite să vă îmbunătățiți aspectul și starea tenului, fără a fi nevoie să cheltuiți bani pe vizite la un salon de înfrumusețare.
Vibrații sonice și temperatură de 45°C
Cu ajutorul unui aparat de masaj de la ANLAN, puteți, de asemenea, să îmbunătățiți circulația și să încetiniți îmbătrânirea pielii. Aparatul oferă un masaj special cu ajutorul vibrațiilor sonice și a unei temperaturi ridicate de 45°C. În acest fel, acesta netezește pielea, îi redă elasticitatea și elimină umflăturile.
Profitați de efectul ionilor
Ionii pozitivi și negativi vă permit să vă curățați eficient porii și să faceți ca pielea să absoarbă mai bine substanțele nutritive. Acest lucru vă permite să scăpați de acnee și să rezolvați problema pielii uscate și terne. Vedeți cât de puțin este nevoie pentru a vă face pielea netedă, fermă și radiantă!
Baterie reîncărcabilă durabilă
Aparatul de masaj fără fir vă permite să vă eliberați de fire și să vă bucurați de o libertate de mișcare aproape nelimitată. Bateria sa de lungă durată de 500 mAh asigură o durată lungă de funcționare. Încărcarea dispozitivului durează doar aproximativ 2 ore. Pentru a conecta aparatul de masaj la o sursă de alimentare, utilizați cablul USB inclus.
Utilizări multiple
Acest aparat de masaj practic se va dovedi util în numeroase aplicații. Cu ajutorul său vă puteți îngriji nu numai gâtul, ci și gâtul, fruntea și obrajii. Astfel, veți avea grijă în mod cuprinzător de aspectul și starea pielii dumneavoastră. Oferiți-vă un masaj relaxant, o curățare profundă și o terapie eficientă cu lumină pentru a vă delecta cu un ten neted și ferm.
Inclus
- Aparat de masaj pentru gât
- Cablu de încărcare USB
- Manual de utilizare
| Producător | ANLAN |
|---|---|
| Denumire | Dispozitiv de frumusețe pentru gât |
| Model | ALMJY01-02 |
| Material | ABS |
| Tensiune de ieșire | 3,7 V |
| Capacitatea bateriei | 500 mAh |
| Timp de încărcare | Aprox. 2 h |
| Putere | 2,5 W |
| Tensiune de intrare | 5 V 1 A |
| Dimensiuni | 89 x 47 x 120 mm |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Aparat electric EMS de masaj pentru gat ANLAN ALMJY01-02, 500 mAh, 2.5W, Alb







