Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Aparat masaj electric EMS pentru gat ANLAN 09-AMJY42-02A, 1200 mAh, 9600-14400 RPM, 5W, Alb Cod produs: ANL-141873
Vezi toate produsele din categoria Ingrijire faciala
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Destinat pentru | Masaj |
| Tip actionare | Vibratii |
| Tip produs | Aparat ingrijire faciala |
| Utilizare | Uz casnic |
| Utilizat pentru |
Barbati Femei |
| Zona corporala | Gat |
Aparat masaj electric EMS pentru gat ANLAN 09-AMJY42-02A, 1200 mAh, 9600-14400 RPM, 5W, Alb
Masaj electric EMS pentru gât ANLAN 09-AMJY42-02A
Masorul electric EMS ANLAN 09-AMJY42-02A este conceput pentru a avea grijă de pielea gâtului și a feței. Cu acțiunea sa precisă, acesta sprijină lupta împotriva pielii lăsate, a pierderii fermității și a ridurilor. Dispozitivul ajută în mod eficient la îmbunătățirea contururilor faciale, la reducerea aspectului ridurilor nasolabiale și la netezirea ridurilor gâtului, făcând pielea să pară mai tânără și mai sănătoasă.
Sistem bipolar avansat
Aparatul de masaj utilizează o tehnologie bipolară unică, care furnizează cu precizie energie în straturile profunde ale pielii. Această soluție face ca liftingul și fermitatea să fie și mai eficiente. Energia concentrată acționează într-o manieră punctuală, oferind rezultate vizibile într-un timp mai scurt.
Elemente de contact placate cu aur
Suprafața de contact a dispozitivului acoperită cu aur de 24 de carate este o garanție de siguranță chiar și pentru cea mai sensibilă piele. Aurul, ca material extrem de delicat și conductiv, îmbunătățește conductivitatea microcurenților și minimizează riscul de iritație. Acest lucru face ca masorul să fie ideal pentru persoanele cu piele delicată.
Design compact
Cu o greutate de numai 99 g și dimensiuni compacte, ANLAN 09-AMJY42-02A este un dispozitiv la îndemână pe care îl puteți lua oriunde. Fie că sunteți acasă, într-o călătorie de afaceri sau în vacanță, masorul oferă îngrijire profesională a pielii oriunde și oricând.
Terapia cu lumină
Dispozitivul oferă cinci tipuri de terapie cu lumină LED: roșu promovează regenerarea pielii și stimulează producția de colagen, albastru calmează inflamațiile, verde are un efect calmant și reduce aspectul porilor, galben îmbunătățește tonusul pielii, iar violet are un efect antibacterian. Aceste opțiuni diferite vă permit să personalizați acțiunea aparatului de masaj.
Funcționalitate ridicată și confort de utilizare
Masajul este echipat cu o baterie reîncărcabilă de 1200 mAh, care, atunci când este complet încărcată, asigură până la 2 ore de funcționare. Dispozitivul se oprește automat după 5 minute pentru un plus de siguranță și confort. Încărcarea cu cablul USB-C inclus durează doar 2 ore, astfel încât echipamentul este întotdeauna gata de utilizare.
Inclus în pachet
- Maseur electric x1
- Manual de utilizare x1
- Cablu de încărcare USB-C x1
| Material | ABS |
|---|---|
| Greutate | aprox. 99g |
| Dimensiuni | 140*35*40mm |
| Temperatura de funcționare | aprox. 42±3°C |
| Intrare | 5V=1A |
| Putere nominală | 5W |
| Capacitatea bateriei | 1200mAh |
| Oprire automată | aprox. 5 min |
| Timp de încărcare | aprox. 2 h |
| Timp de funcționare | aprox. 2 h |
| Viteza motorului | 9600-14400rpm |
| Lumină de înfrumusețare | Roșu, albastru, galben, verde, violet |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Aparat masaj electric EMS pentru gat ANLAN 09-AMJY42-02A, 1200 mAh, 9600-14400 RPM, 5W, Alb







