Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Aparat vibromasaj ANLAN 02-AXTY31-02A, 3 niveluri de intensitate, 1100mAh, Alb Cod produs: ANL-161257
Vezi toate produsele din categoria Aparate electrostimulare
| Specificatii Tehnice | |
| Beneficii |
Imbunatateste circulatia sangelui Relaxare musculara Tonifiere Arderea grasimilor Ofera energie |
| Brand compatibil |
Universal |
| Caracteristici |
Relaxeaza muschii Stimuleaza circulatia sangvina Stimuleaza diferite grupe musculare |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Destinat pentru | Vibromasaj |
| Dimensiuni | 0 x 0 x 0 - 0 mm |
| Greutate | - g |
| Greutate maxima suportata | - |
| Numar programe | 3 |
| Sport | Fitness |
| Tensiune alimentare | 7.4 V |
| Tip | Electric |
| Tip actionare |
Caldura Vibratii |
| Tip dispozitiv wellness | Aparat |
| Tip produs | Aparat vibromasaj |
| Trepte de viteza | 3 |
| Utilizare |
Uz casnic Profesional |
| Zona corporala |
Coapse Fese Gambe Picioare Piept Spate Talie Talpi Umeri |
Aparat vibromasaj ANLAN 02-AXTY31-02A, 3 niveluri de intensitate, 1100mAh, Alb
Doriți să vă îmbunătățiți aspectul pielii de pe coapse, abdomen și brațe? Îngrijirea manuală regulată vă va ajuta să obțineți efectul dorit fără prea multe sacrificii. Acest dispozitiv de masaj oferă 3 moduri pentru a vă îngriji în mod cuprinzător corpul. Răsfățați-vă cu o plăcere care va avea ca efect secundar îmbunătățirea metabolismului, precum și netezirea și îmbunătățirea elasticității pielii dumneavoastră!
Puterea luminii albastre
Modul unu utilizează unde ultrasonice în combinație cu vibrații și lumină albastră. Motorul de vibrații generează până la 9.000 rpm, oferind o experiență de masaj plăcută. Această configurație inhibă secreția de sebum, acționând ca un antiinflamator și antiseptic. Modul unu distruge bacteriile acneice și ameliorează cicatricile acneice - Un masaj de 10 minute de 2-3 ori pe săptămână este suficient pentru a obține rezultate vizibile. Notă: dispozitivul nu este potrivit pentru utilizarea pe față.
Roșu - stimulare
În cel de-al doilea mod vă veți ocupa de hrănirea pielii. Masajul cu ajutorul radiofrecvenței și EMS stimulează circulația sângelui, îmbunătățind astfel metabolismul și crescând vitalitatea celulară. Astfel stimulat, organismul răspunde prin creșterea producției de colagen, rezultând o piele mai suplă și mai radiantă.
Utilizați întreaga putere a luminii violete
Modul 3 combină în mod cuprinzător efectele primelor două moduri. Combinația a două frecvențe (lumină roșie și albastră) oferă o îngrijire multistratificată pentru rezultate optime. Masajul se face cel mai bine după baie și hidratarea ușoară a corpului cu loțiune. Creați o rutină care vă va face să vă simțiți ca o zeiță.
Utilizare sigură
Pielea fiecăruia este diferită, așa că este bine să respectați câteva reguli de bază care vor face ca utilizarea dispozitivului să fie o plăcere pură. Observă-ți senzațiile și nu masa un lot mai mult de 10 minute. După acest timp, dispozitivul se va opri automat pentru a elimina riscul de iritație. Este o idee bună să începeți masajul cu modul 1 și să vă obișnuiți treptat cu funcționarea dispozitivului.
Funcționare eficientă
Dispozitivul utilizează o baterie reîncărcabilă cu o capacitate de 1100 mAh, care garantează până la 40 de minute de funcționare a aparatului de masaj. În pachet veți găsi un cablu micro USB care vă va ajuta să reumpleți energia dispozitivului - vă va lua aproximativ 3 ore.
Inclus
- Aparat de masaj
- Cablu de la USB la micro USB
- Bază din silicon
- Husă de depozitare
- Manual
| Producător | Anlan |
|---|---|
| Model | 02-AXTY31-02A |
| Forma de undă cu ultrasunete | 3,2 MHz |
| Lungimea de undă a luminii | Roșu 620±10nm; Albastru 470±10nm; Violet 390 ±10nm. |
| Viteza motorului de vibrații | Aproximativ 9000 rpm. |
| Port de încărcare | micro USB |
| Capacitatea bateriei | 1100 mAh |
| Timp de funcționare | Aproximativ 40 de minute (putere maximă) |
| Timp de încărcare | Aproximativ 180 de minute |
| Intrare | DC 5V 1A |
| Tensiune | 7.4V |
| Cronometru inteligent | 10 minute |
| Grad de protecție | IPX6 |
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Aparat vibromasaj ANLAN 02-AXTY31-02A, 3 niveluri de intensitate, 1100mAh, Alb







