Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Aspirator de curatat geamuri Ecovacs WINBOT MINI, 3200Pa, 3000mAh, Alb Cod produs: ECO-139945
Vezi toate produsele din categoria Aspiratoare
Specificații
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate colectare | 0 l |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Greutate | 0 g |
| Lungime cablu | 0 m |
| Putere | 0 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Umeda |
| Tip produs | Aspirator geamuri |
| Tip suprafata | Geamuri |
| Utilizare | Rezidential |
DESCRIERE
Aspirator de curatat geamuri Ecovacs WINBOT MINI, 3200Pa, 3000mAh, Alb
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Aspirator de curatat geamuri Ecovacs WINBOT MINI, 3200Pa, 3000mAh, Alb








