Aspirator de curatat geamuri Ecovacs WINBOT W2 PRO, 2800Pa, Rezervor 60ml, Autonomie 30m2, Alb Cod produs: ECO-139958
Vezi toate produsele din categoria Aspiratoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate colectare | 60 ml |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Alb |
| Greutate | 0 g |
| Lungime cablu | 0 m |
| Putere | 0 W |
| Tip alimentare | La retea |
| Tip aspirare | Umeda |
| Tip produs | Aspirator geamuri |
| Tip suprafata | Geamuri |
| Utilizare | Rezidential |
Aspirator de curatat geamuri Ecovacs WINBOT W2 PRO, 2800Pa, Rezervor 60ml, Autonomie 30m2, Alb
Spectacole:
Cu o putere optima de aspiratie de 2800 Pa si protectie completa pe 10 nivele, Winbot Mini garanteaza rezultate impecabile.
Abilitatea:
Cu rezervorul sau de 60 ml, Winbot Mini garanteaza o curatare umeda eficienta pentru o suprafata de pana la 30 m².
Compatibilitate:
Sistem de catarare inovator, anti-alunecare Sistemul sau de catarare simplu, stabil si inovator garanteaza compatibilitatea WINBOT cu majoritatea ferestrelor.
Duze triple:
Curatare fiabila, eficienta si neintrerupta! Duze triple pentru presiune precisa, pulverizare cu unghi larg si memorie inteligenta a pozitiei.
Tehnologia de planificare:
Proiectat pentru nevoile si circumstantele dvs. Tehnologia de planificare a circuitelor WIN-SLAM 4.0 a fost actualizata cu 7 moduri adaptive.
Curatare neintrerupta, fiabila si revigoranta:
Experimentati inovatia suprema in curatarea geamurilor cu duzele triple ale Winbot W2 Pro. Tehnologia sa avansata de pulverizare automata dispune de duze triple care pot atinge o gama larga de unghiuri si asigura o curatare ideala a apei, dizolvand cu usurinta petele persistente cu presiunea apei.
Sistem de alpinism inovator, anti-alunecare:
Sistemul sau de ridicare simplu, stabil si inovator garanteaza compatibilitatea WINBOT cu majoritatea ferestrelor.
Adaptat nevoilor si circumstantelor dvs.:
WINBOT W2 PRO OMNI elimina bataile de cap din curatarea geamurilor si asigura un proces complet de curatare a geamurilor. Alegeti libertatea cu modurile adaptative de alegere:
• Curatare rapida
• Curatare profunda
• Curatenie
• Curatare completa
• Mod de curatare a zonei
• Modul intensiv
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Aspirator de curatat geamuri Ecovacs WINBOT W2 PRO, 2800Pa, Rezervor 60ml, Autonomie 30m2, Alb








