Acest produs este indisponibil momentan. Iti recomandam urmatoarele alternative aflate in stoc:
Aspirator portabil US-ZB108-1, Fara fir, 80W, 5500Pa, Capacitate colectare 120ml, 2000mAh, Gri Cod produs: USA-161523
Vezi toate produsele din categoria Aspiratoare
| Specificatii Tehnice | |
| Brand compatibil |
Universal |
| Capacitate colectare | 120 ml |
| Compatibilitate |
Universal |
| Culori disponibile | Gri |
| Functii | Control pe maner |
| Greutate | 450 g |
| Lungime cablu | 0 m |
| Putere | 80 W |
| Tehnologie | Fara fir |
| Tip alimentare | Fara fir |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip produs | Aspirator de mana |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Utilizare | Rezidential |
Aspirator portabil US-ZB108-1, Fara fir, 80W, 5500Pa, Capacitate colectare 120ml, 2000mAh, Gri
Caracteristici:
1.Aspirare puternică, curățare eficientă.
2.Duză conică, ușor de curățat spații înguste.
3.Cap de perie, curățare profundă fără colțuri moarte.
4.Mini și portabil, convenabil de păstrat.
Putere: 80W
Aspirare: 5500Pa(Max)
Volum colector: 120ml
Baterie: 2000mAh/7.4V
Intrare: 5V/1.5A
Timp de lucru: 13~15 minute
Timp de încărcare: aproximativ 2.5h
Zgomot: 80dB
Material: ABS
Ponderare: 450g
Dimensiune: 322*76*76mm
Accesorii: duză pentru fisuri, cap de perie, cablu de încărcare
Atenționări:
1.Nu îl folosiți pentru a aspira lichide.
2.Nu-l introduceți în lichid.
3.Nu-l folosiți pentru a aspira substanțe inflamabile sau cenușă neîncălzită.
4.Vă rugăm să-l păstrați departe de copii și persoane cu tulburări mintale.
Review-uri (0 review-uri)
Ai folosit produsul acesta?
Impartaseste parerile tale despre utilizarea acestui produs si ajuta si ceilalti clienti sa faca alegerea potrivita
Aspirator portabil US-ZB108-1, Fara fir, 80W, 5500Pa, Capacitate colectare 120ml, 2000mAh, Gri







